Manikīrs un pedikīrs Sieviešu klubā

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 21. jūnijs 2016 00:00
6100

Kura gan nevēlas izskatīties sakopta un skaista ik dienu? Un jā, rokas, savā ziņā, ir mūsu vizītkarte, tāpēc vienmēr priecājamies, ja varam tās nekautrējoties rādīt arī citiem. Arī kāju nadziņus gribas palutināt. Un nu to ir iespēja izdarīt arī pie mums, Sieviešu Klubā! Piedāvājam jums manikīru un pedikīru!

Dodies pie speciālista, kurš instrumentus rūpīgi sterilizē. 

Turklāt pedikīrs kājiņām var sniegt patiesu atvieglojumu kājām, paaugstinot cirkulāciju un samazinot pietūkumu, nemaz nerunājot par to, ka ikviena sieviete jutīsies skaistāka un pievilcīgāka ar sakoptām pēdām un nagiem.


Sieviešu Klubā manikīru un pedikīru veiks Kristīne Bērziņa- dūla un manikīre!

20130924131128-29092.jpg

Kā kosmētiķe  Kristīne Bērziņa strādā jau  6 gadus, vadot savu privātpraksi Jūrmalā un Rīgā. Pirms dēliņa piedzimšanas viņa strādāja ar grūtniecēm un jaunajām māmiņām- veicot skaistumkopšanas procedūras pie viņām mājās.

Pašlaik, lielu daļu Kristīnes dzīves aizņem mācīšanās Dūlu skolā, kā arī praktisko zināšanu apguve P.Stradiņa slimnīcā - dzemdību nodaļā - asistējot vecmātei dzemdībās, krūts barošanā, kā arī, sniedzot emocionālu atbalstu topošajām un jaunajām māmiņām. Kopš 2012. gada novembra, viņa konsultē grūtnieces individuāli, sagatavojot un atbalstot tās dzemdībās.

Procedūru laikā, kliente saņems ne vien kvalitatīvu pakalpojumu, bet arī emocionālu atbalstu, kā arī kabinetā valdīs mierīga un patīkama gaisotne, fonā skanēs mūzika un dzerot siltu tēju ikvienai sievietei būs iespēja atslēgties no ikdienas rūpēm un veltīt laiku sev!

Kad notiek?

Pirmdienās no 10.00 līdz 20..

Kur notiek?

Sieviešu Klubā, Vīlandes ielā 1-3, 2. stāvā, ieeja no Elizabetes ielas

Cik maksā?

Klasiskais manikīrs € 11  (ilgst līdz 1 h 15 min)

Klasiskais manikīrs ar "One STEP" gēla laku € 17 (ilgst 1 h 15 min)

Klasiskais pedikīrs € 25  (ilgst līdz 2 h)

Klasiskais pedikīrs ar "One STEP" gēla laku € 28 (ilgst 2 h 15 min)

Gēla lakas noņemšana € 1

Kas vēl būtu jāzina?

Aizpildi pieteikumu un Sieviešu Klubs ar tevi sazināsies, lai vienotos par procedūras laiku.

Sadaļā "piezīmes"atzīmē, kādai procedūrai vēlies pieteikties.

Apskatīt pilnu nodarbību sarakstu

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies