Mani sapņu apavi pavasarī jeb piedalos ESTE konkursā

thezeezee
thezeezee 21. marts 2012 00:00
1108

Manas vajadzības un gaume uz apaviem mainās līdz ar noskaņojumu, jo apavu nodalījumā skapī atrodami apavi sākot ar super augstu papēdi, kas lieliski piestāv vakarkleitai vai dodoties uz svinībām, beidzot ar zemu papēžu sportiskiem apaviem, kas ir ideāli piemēroti ceļojumiem, ja visa diena tiek pavadīta uz kājām, vai ikdienas steigai.

Lai arī manis iecienīto apavu stili ir krasi atšķirīgi, tomēr tiem visiem ir kāda kopīga iezīme un tas ir dizains. Man ļoti patīk apavi, kuros ir kādas interesantas detaļas un rozīnīte, un tādus apavus arī pārsvarā izvēlos.

Vienmēr domāju par savu pēdu un kāju komfortu, tādēļ pavasara lietū došu priekšroku puķainiem, krāsainiem, moderniem gumijas zābakiem ar lentītēm, pušķīšiem vai vēl kādiem sievišķīgiem aksesuāriem, kas glīti izskatīsies pat ja tērpjos svārkos. Jā, un svārkus pēc ziemas aukstuma tiešām gribas izvilkt no drēbju skapja dziļumiem. :)

Savukārt, saulainā pavasara dienā iepriecēšu savas pēdas un ietērpšu tās skaistos, sievišķīgos, īsos zābaciņos uz neliela papēdīša. Pavasarī gribas krāsas, krāsas, krāsas arī apavos, pēc pelēkās, garlaicīgās ziemas... J

 

Piemēram, šos skaistos Christian Louboutin apavus šajā pavasarī, pieskaņojot sarkanu somiņu plecā vai lakatiņu ap kaklu. Glīti! :)

Komforts ir viens no argumentiem iegādājoties apavus, tāpēc pirms apavu iegādes vienmēr pa veikalu pastaigāju apavos, lai saprastu, vai tie būs gana ērti. It īpaši svarīgi tas ir iegādājoties augstpapēžu apavus, kad liestes piemērotība pēdai ir ļoti būtisks rādītājs.

Esmu pamanījusi arī to, ka pēdējā laikā dodu priekšroku apaviem no dabīgiem materiāliem. Šādi apavi arī maksā vairāk, tomēr par kvalitāti ir jāmaksā J.

Ja pavasara apavi ir jāsaskaita, tad es pavisam noteikti balsoju - jo vairāk, jo labāk. Kā jau minēju iepriekš, apavus izvēlos pēc noskaņojuma un tērpa, līdz ar to jo vairāk variantu kombinēšanai, jo labāk. Ja jāiztiek ar minimumu, tad noteikti vajag vienus skrienamos zābakus ikdienai, kā arī sievišķīgus zābakus vai ciešās kurpes, ko vilkt pie svārkiem un solīdāka tērpa.

Kādi ir tavi sapņu zābaciņi? Padalies savā pieredzē un piedalies ESTE sievišķīgajā pavasara konkursā. Vairāk par to lasi šeit>>

Pavasara apavu pirkumiem Sieviešu Klubs iedvesmojas ESTE veikalos. Mūsu atradumus skaties šajā fotoblogā!

 {fotoblog:2320}

 

ESTE - Apavi ar gaumi!

"ESTE" veikalus meklē tirdzniecības centros: MOLS, Krasta iela 46;

Galerija Centrs Audēju iela 16;DOMINA Shopping, Ieriķu iela 3.


Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
nikolia 21. marts 2012 08:42

Skaista izvēle, man ir tādi, tikai krāsa gan ir nedaudz mierīgāka.

smukaa 21. marts 2012 08:19

Man arī patīk:)

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā