Manas laimītes- lielākas un mazākas

mazaa raganina
mazaa raganina 26. augusts 2010 00:00
797

Ilgi domāju, kā gan pastāstīt kādam citam, ko es izjūtu ar vārdu "laime".Patiesībā mana laimes izjūta sastāv no mazām laimītēm,kas veido to īpašo sajūtu,kad es attopos-es taču esmu laimīga.

 

Man dzīve ik pa laikam piespēlē  tādas reizes,kad es spēju novērtēt to,kas man ir dots un,ka esmu laimīga. 

 

Manas laimītes ir daudz un dažādas.Lūk daži piemēri no manu laimīšu saraksta,kas man liek sapņaini smaidīt.

 

Pirmo reizi esot kalnu pakājē es raudāju no laimes,es biju tik ļoti laimīga no dabas varenības.Es esmu laimīga,kad dzirdu sev veltītus labus vārdiņus no saviem dēliņiem(mammīt,Tu esi vīna trakiņa sīvītiņa-tas bija vecākā dēla kroņa nummurs 3 gados).Kad vīrs bez iemesla uzdāvina ziedus vai pasniedz kafiju un brokastis gultā un pasaka,paldies ka Tu esi. Kad vīrs noklausījies,ka man garšo medus ar šunām pēkšņi atved man režģi ar medu.Tādas un ne tikai tādas ir manas neskaitāmās laimītes.

 

Šovasar man izdevās notvert savu īpašo laimīti aiz astes.Kāda tā bija? Fantastiski rīti ar kafijas krūzi uz balkona atpūtas krēslā ziedu kupenu apskāvienos un skaistu dabas skatu fonā.

 

Manas trīs lielākās laimes ir mani trīs puiši!

 

Vienotas laimes formulas nav,jo katram ir kaut kas savs un neatkārtojams. Es domāju,ka būt laimīgam tā ir sava veida māksla,kuru nevar apgūt vienā reizē.Es joprojām mācos.

 

Un kas Tev ir laime?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
ambera 26. augusts 2010 16:16

Jā katrai sava laimes vai harmonijas formula ir savādāk. Jauki , ka apzināmies , ko mēs vēlamies un kas mums sagāda jaukus brīžus un dāvā laimes sajūtu:)

miranda 26. augusts 2010 12:10

Ikdienā bieži neredzam tos mazos nieciņus, kas sniedz laimes sajūtu. Diemžēl bieži vien attopamies, kad šo nieciņu esamība ir apdraudēta.

Aggie 26. augusts 2010 12:07

...jā, es sr daudz neprasu, lai but laimīga, katrs mirklis ir laimes sajūta...

sandrulish 26. augusts 2010 11:16

Ļoti jauks raksts!!!!
:*):*):*)

madmozele 26. augusts 2010 11:07

Cik reizēm maz vajag,lai mēs būtu laimīgas.Un piekrītu,ka būt laimīgam ir sava veida māksla.