Mana šī vasaras skaņa

Autors: pece, 2011. gada 29. jūlijs, 07:36:38
Mana šī vasaras skaņa

Zinu, zinu, ka konkurss beidzās jau vakar, nočammājos un nespēju uzrakstīt laikus, bet tik un tā man gribās padalīties ar manu šīs vasaras skaņu.

Mani apbūra un pacēla spārnos sajūtas, ko sajutu šovasar atvaļinājuma laikā, kādu vakaru stāvot savu vecāku piemājas pļavā. Bija skaists vasaras vakars, zāle pielijusi ar rasu un no pļavas lēni ceļas miglas vāli. Es stāvu iebridusi pļavā, sajūtu miglu, skatos uz pilnmēnesi debesīs un to kā mēness rotaļājās ar gaismām, tās dažādos rakursos spīdinot uz mākoņiem.

 

Aizveru acis un klausos dabas sniegtajā koncertā. Tepat pļavā savu vakara muzicēšanu ir uzsākuši sienāži ar savām mazajām vijolēm raujot vaļā dančus. Sienāžiem pievienojušās griezes ar savu īpatnējo muzicēšanu (šogad ir īpašs gads, varēja saklausīt trīs dažādas griezes !). Priežu mežs atskaņo vēja dziesmu, bet jūras viļņi ar pludmales smiltīm sarunājas.

 

Visas skaņas sajaucas un es jūtu, kā šīs skaņas mani apķer, piepilda un ceļ debesīs. Dabas spēks ir milzīgs! Un tas ir īpaši uzlādējošs. Es turpinu stāvēt plāvā aizvērtām acīm, un ļaujos.