Mana šī vasaras skaņa

pece
pece 29. jūlijs 2011 07:36
647

Zinu, zinu, ka konkurss beidzās jau vakar, nočammājos un nespēju uzrakstīt laikus, bet tik un tā man gribās padalīties ar manu šīs vasaras skaņu.

Mani apbūra un pacēla spārnos sajūtas, ko sajutu šovasar atvaļinājuma laikā, kādu vakaru stāvot savu vecāku piemājas pļavā. Bija skaists vasaras vakars, zāle pielijusi ar rasu un no pļavas lēni ceļas miglas vāli. Es stāvu iebridusi pļavā, sajūtu miglu, skatos uz pilnmēnesi debesīs un to kā mēness rotaļājās ar gaismām, tās dažādos rakursos spīdinot uz mākoņiem.

 

Aizveru acis un klausos dabas sniegtajā koncertā. Tepat pļavā savu vakara muzicēšanu ir uzsākuši sienāži ar savām mazajām vijolēm raujot vaļā dančus. Sienāžiem pievienojušās griezes ar savu īpatnējo muzicēšanu (šogad ir īpašs gads, varēja saklausīt trīs dažādas griezes !). Priežu mežs atskaņo vēja dziesmu, bet jūras viļņi ar pludmales smiltīm sarunājas.

 

Visas skaņas sajaucas un es jūtu, kā šīs skaņas mani apķer, piepilda un ceļ debesīs. Dabas spēks ir milzīgs! Un tas ir īpaši uzlādējošs. Es turpinu stāvēt plāvā aizvērtām acīm, un ļaujos.

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
maijucis11 30. jūlijs 2011 00:57

(Y)

sandrulish 29. jūlijs 2011 20:55

Jauks stasts, varu iedomāties to sajūtu! (angel)