Mana mazā atkarība - Sieviešu klubs

Autors: Linduchy, 2015. gada 4. septembris, 00:00:00
Mana mazā atkarība - Sieviešu klubs

2013. gada februāris - reizi pa reizei ielūkojos sev jaunā portālā - Sieviešu klubā. Par portālu tīši/netīši uzzināju no Nymph - mana jaukā draudzene kopš skolas laikiem.

Nekādas īpašās aktivitātes portālā tolaik nebija, ik pa brīdim forumā parādījās uzjautrinoši gados jaunu un dzīves nepieredzējušu meiteņu ieraksti. Bet tikmēr pētīju veco - labo laiku recepšu ierakstus un vēl šo to.

2013. gada 20. februāris - forumā parādījās tāāāds ieraksts, ka nu es vairs nespēju apvaldīt savu mēli, vai pareizāk sakot - pirkstus. Un tā nu sākās mana mazā atkarība.

Pamazām portālā parādījās dzīvība. Komentēšana foruma ierakstos vai pie lietotāju blogiem pamazām pārtapa "dienas sarunās". Dienas sarunas īsto kulmināciju gan sasniedza vēlos vakaros, kad te plosījās riktīgs humora un, jā, arī visai pikantu sarunu viesulis, bet bija jautri. Ticu, ka daudzas, kas klusi pārlasīja komentāru jūru, smējās kā kutinātas :D

Kopīga draugiem.lv makro (vai kā nu tur tā spēle saucās) spēles attēlu minēšana, šovu skatīšanās un apspriešana - dienas sarunu komentāru skaits regulāri pārkāpa pāri 1000 atzīmei.

Pēc rakstura esmu ļoooti komunikabla, bet, šķiet, tas jau vairs nevienam nav pārsteigums. Tajā laikā manai dvēselei akūti bija nepieciešama draudzīga un jautra vide, kur pavadīt brīvo laiku vakaros, kad mans vīrs cītīgi strādāja. Tā kā mana darba lielākā daļa tiek veikta pie datora, kā arī tam ir nepieciešama iedvesma, tad arī šajā jautājumā Sieviešu klubs nāca talkā - stundiņa veselīga humora šeit, un hei, hei, iedvesma bija atgriezusies :D

2013. gada marts - Sieviešu klubā parādās konkurss par foršāko apsveikumu Sieviešu klubam dzimšanas dienā. Nu, protams, kāda runa - man ir jāpiedalās :) Tam sekoja vēl vairāki konkursi, kuros centos aktīvi piedalīties, tiku arī pie vairākām foršām balvām.

Iemetu aci savu rakstu krājumos. Vai dieniņ, par ko tik es neesmu te rakstījusi :D Protams, vadošās pozīcijas aizņem mode, receptes, kino, pasākumu reportāžas un SK meiteņu apsveikumi dzimšanas dienā, bet tam visam pa virsu mani īpašie stāstiņi noteikta vecuma mērķauditorijai. Nesen ar Emmy spriedām, ka derētu to īpašo stāstiņu kolekciju SK papildināt ar kaut ko svaigu. Svēti apsolos septembrī kaut ko uzrakstīt ;)

Vispār man ir milzīgs prieks par Sieviešu kluba eksistenci, vēl lielāks prieks par to, ka šis portāls tik ļoti atšķiras no līdzīgām vietnēm - tieši ar savu mājīgumu, draudzīgumu un sirsnību. Nu, protams, kā jau jebkurā ģimenē, arī mums šeit gadās pa kādam kašķim, bet forši ir tas, ka mēs iztiekam bez publiskas matu plēšanas un nepieklājīgiem izteikumiem, jo mēs visas esam pieaugušas un emocionāli stabilas sievietes.

Katra no mums ir Personība (ar lielo "P"), bet tieši tāpēc mēs katra esam tik īpaša, un tieši tāpēc Sieviešu klubs veidojas kā krāšņa glezna - mūsu kopīga glezna!


*P.S. Kā jau noprotat - šis raksts nepiedalās konkursā ;)

**Attēls no www.fromthegrapevine.com