Mana foršā,gaišā meitene!

hiperkeri
hiperkeri 19. jūlijs 2011 14:15
622

Vēlos pastāstīt nevis par tām savām draudzenītēm,ar kurām es varu runāt ik dienas par tādām lietām kā skola-tusiņš-frizieris,bet par mūsu pašu Cheery meiteni,kura nu man kļuvusi par  vienu nu ļoti,ļoti,ļoooti labu draudzeni,un jāsaka paldies SK ,ka mani saveda kopā ar šo superīgo cilvēciņu!

 

Jāsaka,ka šeit blogo,raksta un komentē patiesi burvīgas dāmas,bet to īsto foršumu var noķert tikai ikdienā,ar viņām satiekoties:) tā arī šoreiz-

pirmo reizi satikāmies,laikam tādēļ,ka es biju ielikusi rakstiņu  pēc stila iedvestmas-sagraizīt savu šubu un taisīt dāmīgas apkaklītes:)

 

Tad nu cheery pieteicās,ka viņai tādu arī vajaga un sacīts-darīts!

 

Satikāmies Rīgā(kad viņa te vēl strādāja....miss you!!!)viņas darba vietā.

 

Es,PROTAMS,nemaz `nesabojāju` pirmo iespaidu par sevi(jā,viņa bija pirmā no Sieviešu kluba,kura mani nočekoja īstenībā:D:D)..

 

Tai bija jābūt mīlestībai no pirmā acu skatiena,jo viņa pat pirmo piegājienu ar to apkaklīti sabojāja(vēl nebiju pieredzējusi,ka kāds varētu actually kažokādas apmetnīti sabojāt,un uztaisīt to par makaroonu:D),jo vajadzēja tikties vēlreiz ,lai šo konkrēto makaronu izlabotu( nu nevaru ļaut tak ,lai cilvēks tā staigā apkārt:D:D:D)

..

un ar to jau viss nebeidzās:)

 

vēl jau sirsnīgā pasēdēšana iekš mana jaunatklātā `Coffee-Inn`,kur izrādās,ka arī viena tāda blondīne ir pavisam  foršs cilvēks,un arī SK pavasara ballē izrādījās,ka Sieviešu Klubā ir pavisam daudz tādu jauku blondīņu..:D

 

vienmēr ,tiekoties ar savu mīļo,jauko,foršo Cheery-varu dabūt miljons labo fluīdu,ar ko `uzkurbulēt` savu ikdienu:)

 

Taču,ja tā nopietni runā,Ingūna ir ļoti jauks un atsaucīgs cilvēks,ar ko ir tik viegli saprasties,un ir tik forši,ka man apkārt ir tik fantastiski cilvēki,kuri gluži vienkārši tevi pašu iedvesmo uz dažādām ēverģēlībām,uz jauniem notikumiem,radošām aktivitātēm,ka šķiet,ka plīsīsi aiz tās laimes,ko viena tāda tikšanās var sniegt:0

 

Mīļo meitenīt-būs vien man jāsataisās un kādā brīvā dienā jābrauc ciemos,jo Tu man esi ļoti,ļoti pietrūkstošs elements-manu KeroMendeļējeva fluīdu tabulu vajag papildināt!!!

 

Izsludinām blogu konkursu! Kāda ir tava sirdsdraudzene?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
cheery 20. jūlijs 2011 13:58

mīļā! (L)
paldies, kad dod man šo laimes sajūtu, es jūtos tik pagodināta! (angel) Keri Tu pati esi viens milzonīgs pozitīvisma, smieklu spridzeklītis (inlove) Ar Tevi kopā man atverās visas čakras, poras un pat mikroskopiskās šūnas, lai uztvertu šo laimes fluīdu! Paldies SK un paldies Tev, ka tikāmies un ar nepacietību gaidu nākamo randevu :*

hiperkeri 19. jūlijs 2011 23:00

paldies,mīļās:) daudzas šādas jūtu izpausmes ir tieši tikai dēļ tādiem jaukiem cilvēkiem,kādi ir man apkārt:)

sandijasieviesuklubs 19. jūlijs 2011 19:39

ļoti jauks un sirsnīgs blogs

madmozele 19. jūlijs 2011 17:04

Tik forši.... (Y)

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā