Man nepieciešams Jūsu atbalsts

nosiguldas
nosiguldas 7. novembris 2016 11:34
2474

Oktobris manā dzīvē ir ienesis pavisam negaidītas izmaiņas. Šajā mēnesī man ir bijusi iespēja tikties ar ļoti īpašiem cilvēkiem , mācīties pie zinošiem speciālistiem. Es uzskatu, ka katra šī jaunā iepazīšanās ir devusi man ļoti daudz. Es satiku 17. vienreizējus cilvēkus, kam katram bija unikāla ideja kā uzlabot bērnu dzīvi Latvijā. Tie ir savu ideju entuziasti un patiesi bagāti cilvēki. Es necerot tiku labāko projektu septītniekā un tagad ir pēdējais posms.


Un tāpēc mīļās dāmas lūdzu Jūsu palīdzību, man nepieciešams Jūsu atbalsts. Izlasiet lūdzu manu rakstu un atbalstiet projektu “Čiekurs”, projektu konkursā Labas gribas uzņēmējs


http://skaties.lv/labasgribasuznemejs/#p104


Mana pirmā darba vieta bija Inčukalna pamatskola. Bet dziļi sirdī man vienmēr gribējās strādāt par izmeklētāju. Un kad mēs kaut ko ļoti vēlamies tas piepildās. Nu lūk esmu izmeklētāja un mans pirmais aizdomās turētais ir nepilngadīgs puisis, kas iekļuvis situācijā par kuru nemaz tā īsti neko nezin. Viņam vecākie draugi palūdza pastāvēt aiz stūra un paskatīties, lai neviens nenāk. Pie tam viņam izstāstīja, ka nekas jau nebūšot , viņš ir nepilngadīgs.
Es kā skolotāja, ar pārliecību, ka varu taču pārliecināt bērnu, turklāt no likuma puses zinot, ka viņam varu palīdzēt mēģināju viņam skaidrot, kā būtu pareizi rīkoties, bet pretī man sēdēja puisēns ar aukstām acīm un no tām varēja lasīt “Runā, runā……”

20161107113400-56783.jpg


Tā radās doma par apmācības programmu “Čiekurs”.

Mēs kā vecāki ne reizi vien esam pārliecinājušies par to, ka, bieži vien runājot ar pusaugu bērnu, uz mums skatās tas pats aukstais skatiens. “Ko gan tā mamma zina, atkal tikai māca un māca”. Es veicu aptauju starp vecākiem un bērniem un ar pārliecību varu teikt, ka mēs visi gribam palīdzēt savam bērnam, bet ne vienmēr zinām kā to darīt. Kriminālatbildība vai situācija, kad Jūsu bērns ir cietis no kriminālnozieguma ir smags šoks ne tikai bērnam , bet arī Jums.

Man kā mammai nav pārliecības, ka es ar aukstu galvu varētu izvērtēt situāciju un rīkotos pilnīgi pareizi. Tāpēc projekta vien no daļām paredz palīdzību vecākiem, kurā varēs atrast dažādu speciālistu kontaktus. Šie speciālisti tiks atlasīti ļoti rūpīgi, lai būtu pārliecība, ka viņi ir strādājuši vai strādā ar bērniem ir konkrēta pieredze šādu situāciju risināšanā. Es zinu, cik tas ir svarīgi, jo, strādājot policijā, es ne reti saskāros ar situāciju, ka vecāku apmaksātais advokāts pat necenšas palīdzēt bērnam, bet vai nu vienaldzīgi piedalās izmeklēšanas darbībās, vai māca bērnu melot, kas nodara vēl lielāku ļaunumu.


Tas arī bija iemesls, kāpēc pieteicos un piedalos projektu konkursā LABAS GRIBAS UZŅĒMĒJS. Es gribu palīdzēt mūsu bērniem un zinu, kā to var izdarīt, bet, lai šo projektu iedzīvinātu tam nepieciešams finansiāls pamats, tādu var iegūt šajā projektu konkursā.


Jau iepriekš pateicos
Ar cieņu
Andra Bērziņa ( no Siguldas)

 

 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
nosiguldas 7. novembris 2016 11:40