Man ir pretenzijas!!!!

Cerīte
Cerīte 8. augusts 2013 10:33
1751

Labi-esmu  kašķiga,nervoza un nesaprotoša ....bet nupat man tomēr kaut kas sāk kaitināt .Un mani šis tas tomēr neapmierina.

Nu jau nedēļu vandos pa SK krājumiem-ar to ka nebūtībā  zudis viss ,ko esmu sarakstījusi aptuveni 3 gadu laikā jau esmu samierinājusies/nebija jau ari nez kādi mākslas darbi/ bet tas ka zudušas ir visas grāmatzīmes mani tracina .Jau kuro vakaru maļos pa receptēm un atlieku atkal zudušās.Tik ievēroju ka receptēm vairumā vairs nav autoru-es gan zini kuras ir kurai ,bet tagad viņas sanāk tādas bezpersoniskas.

Un kur ir nobāzts forums!!!!???Jau agrāk tas nebija diži apmeklēts ,bet tagad katrs ieraksts ir kā sauciens tuksnesī.Es gan viņu paceltu augstāk kā vienu ''pogu'' forums-lielu un pamanāmu-nospied un forums atveras.Tā tik tāda ideja,bet gan jau ir ari citi risinājumi.

Un vēl man nepatīk ,ka viss ko raksta ir MK īpašums un MK dara ar to ko grib.Bet es negribu lai ar maniem rakstiem ir kā Gucci-ielika TVnetā un tad lasi nu ''atsauksmes''

Pa lielam tas ir galvenais ,kas man traucē jaunajā SK.Un kā ar jums?

Kašķīgā Cerīte.

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
gucci123 8. augusts 2013 10:46 Sieviešuklubs.lv

Liels paldies:) Tas ir ļoti labi. Pasekošu līdzi, vai tas ir izdarīts.

Sieviešuklubs.lv 8. augusts 2013 10:32

Ar Tvnet ir vienošanās, ka viņi drīkst izmantot tikai Sieviešu kluba redakcijas rakstītos rakstus, NE iesūtītos blogus. Jau sazinājāmies ar Tvnet, lai Gucci123 raksts no viņu portāla tiktu dzēsts, jo viņiem nebija tiesības to pārpublicēt.

Lūgums, ja pamanāt, ka kaut kur tiek izmantoti jūsu iesūtītie blogi, ziņojiet, jo tos neesam devuši atļauju izmantot nevienam.

Cerīte 7. augusts 2013 19:04 DIO

8-|8-|????Iesutīt jau kaut ko var,bet pašai sevi ļoti jācenzē.Žēl,tā var zust labas idejas un tēmas.Gucci tēma patiešām bija ļoti intīma,tā patiešām bija uzticēšanas.Es jūtos neērti ,ka šāds atklāts raksts ir izgājis ārpus SK.

VIT@ 7. augusts 2013 16:33 gucci123

ha.. nu domāju, ka šis vispār sit ārā no sliedēm, neko netaisos iesūtīt!

gucci123 7. augusts 2013 16:19 Sieviešuklubs.lv

Man nav pretenziju, ka rakstus publicē, saskaņojot ar mani. Jo ir intīmas lietas, par kurām negribu, ka zin visa pasaule. Izskaitļot cilvēku pēc nika ir vienkārši, īpaši Latvijā.

gucci123 7. augusts 2013 16:16 Sieviešuklubs.lv

Man no TVNeta atbildēja šādi:
"Mums ir sadarbība ar SK - arī viņi ņem mūsu rakstus, tā kā problēmai nevajadzētu rasties."
GERDA PULKSTENETVNET «sievietēm» un izklaides ziņu redaktore
Brīvības gatve 214m, Rīga, LV-1039T: // +371 67 819 577S: // gerditta25T: // @gerditta

Tāpēc apgalvojums, ka viss paliek tikai SK ietvaros, nav taisnība.

asnate13 7. augusts 2013 08:43

Nu, mani vispār neatpazina, izveidoju jaunu profilu, jo ielogoties nekādi nevarēju.
Agrāk, kā iegāju internetā, tā uzreiz apskatījos jaunākās lietas SK, šobrīd to vairs nedaru, jo esmu diezgan konservatīvs cilvēks - man patīk pakāpeniski uzlabojumi, nevis pilnīgas pārmaiņas. Protams, jaunais lapas dizains ir jauks, tomēr arī man bija jau iestrādājušies ieradumi, kuru autoru rakstiņus un blogus apmeklēju tiklīdz pamanīju, ka uzrakstīts kas jauns... tagad to visu ir diezgan pagrūti atrast... un vēl - arī man nepatīk, ka recepšu autoru iesūtījumus SK ir pārņēmis kā savu īpašumu, normālā pasaulē vienmēr tiek citēts tas autors, kas šo recepti ir iesūtījis. Saprotu, ka mēs jau katrs kaut kur tās receptes esam sameklējuši, bet ja cilvēks dalās ar savu informāciju, vēlams viņu piefiksēt,tā teikt, ja kas ne tā, atbildību prasiet no autora :)

Cerīte 6. augusts 2013 12:56 Spotorno

Es parasti mēģinu atbildēt uz jaut;ājumiem ,bet atbildētāju ir maz .Kaut kā vairāk SK ir iegājušās sarunas un klačiņas-par neko un viskaut ko,bet dažkārt gribas tomēr ko apspriest.

vecsprofils 6. augusts 2013 12:38

Piemēram, es samainītu Foruma jaunos ierakstus ar Sieviešu kursu reklāmām SK titullapā tajā vertikālā izvēlnē. Tāpat apmeklētaji zin, ka SK piedāvā kursus sievietēm, bet, ja apmeklētāji tikai un redzēs tās reklāmas, bet Forums kaut kur nobāzts, tad lapa tā arī turpinās nīkt nosacītā vientulībā. Kāda jēga no tām kursu reklāmām, ja pašu lapu neapmeklēs tieši neaktivitātes dēļ!?

vecsprofils 6. augusts 2013 12:30

Par forumu varu pievienoties, jo pašai forumi ļoti patīk, žēl, ka šis tāds vientuļš. Tāpēc nolēmu vismaz kaut kā, bet to atdzīvināt - uztaisīju jaunu tematu :) Gribētos, lai jaunie temati automātiski parādās kā jaunumi SK titullapā, savādāk daudzi, zinot, ka Forums pagrimis, nemaz tur neies un jaunās tēmas paliks neizrunāas ;)

Sieviešuklubs.lv 6. augusts 2013 11:47

Cik saprotams no komentāriem, jūs esat pārpratušas šī teikuma "Sieviešu Klubs patur tiesības rīkoties ar pievienot saturu pēc saviem ieskatiem" būtību. Jūsu blogi tiek pilnībā aizsargāti un tos ir aizliegts pārpublicēt citos portālos un izmantot to saturu ārpus SK. Šis teikums nozīmē, ka Sieviešu klubs patur tiesības rīkoties ar jūsu blogiem portāla ietvaros, piemēram, vēlāk no arhīva tos pacelt, izmantot to saturu kādas diskusijas veidošanai vai kā tamlīdzīgi, taču pavisam noteikti tie netiks doti pārpublicēšanai citiem.

Cerīte 5. augusts 2013 17:18 Sieviešuklubs.lv

Es priecājos ,ka jūs meklējat risinājumu-bet kas zudis zudis,par to jauno blogošanas noteikumu gan padomājat.

Sieviešuklubs.lv 5. augusts 2013 12:39 DIO

Privātie meili pašlaik ir ātrākais veids, kā risināt problēmas (iespējams agrāk tā nebija). Tā kā nevaram risināt problēmas par kurām nemaz nezinām, tad nu, lai pēc iespējas ātrāk tās risinātu rakstiet par tām redakcija@sieviesuklubs.lv.

Neesam saņēmuši nevienu epastu ar pretenzijām, ne no vienas. Personīga sarakste dod iespēju ātrāk atrisināt konkrētā lietotāja problēmas.

Cerīte 5. augusts 2013 12:31 Noelle

Es noteikti nevēlos-jo mani gara darbi domāti konkrētai auditorijai un nu-tā ''stulbi sanāk'',roka neceļas rakstīt.,vai trakāk ja fotoblogu kaut kur pārpublicē.

Sieviešuklubs.lv 5. augusts 2013 12:31

Paldies dāmas par komentāriem, gan blogā rakstītās pretenzijas, gan komentāru sarakste, tiek pārsūtīta mūsu IT speciālistiem.

Noelle 5. augusts 2013 12:28

Čaviņas!
Apskatījos nupat savā profilā - ha, arī manu rakstu tur joprojām nav. Ja godīgi, īsti nezinu, vai gribu speciāli uzprasīties, lai tie tiktu atgūti. Lai gan, nenoliedzami, to tapšanā pavadītas patiešām neskaitāmas stundas. Taču tagad SK tos varēs pārpublicēt vai izmantot kad un kur, un kā gribēs... vai es to vēlos?

VIT@ 5. augusts 2013 12:23

Ja privāti mailus nesūtīsiet, nekas nenotiks, gaidīsiet ilgi, kamēr atjaunos jūsu profilam visu, kāda varbūt vispār nesagaidīs, tāpēc jāuzņemas pašām sava iniciatīva vien ir...

kalliope 5. augusts 2013 12:11

nebiju pētijusi profilu.. tiešām z''el, ka visi raksti un grāmatzīmes pazuduši.. :( varbūt vēl tomēr atjaunos? bet gan jau diez vai.. eh..

miranda 5. augusts 2013 11:40

Piekrītu par forumu, tāpēc arī varbūt ir tik maz apmeklēts. :) Bet es jau arī esmu tā kašķīgā, kam daudz kas nepatīk. :D
Man traucē arī tas, ka SK mostas salīdzinoši vēlu, 7.00 no rīta te vairumā gadījumā nav nekā jauna, pat dienas sarunas nav ievietotas. Nu, jā un saturs. Par to jau esmu rakstījusi - man pietrūkst mūsu meiteņu blogi. bet tagad ir skaidrs, kāpēc netiek rakstīts, jo raksti tiek bez atļaujas pārpublicēti MK.
Godīgi sakot - diezgan bēdīgs skats uz SK, lai arī jaunais vizuālais tēls man patīk.

veesma 5. augusts 2013 11:29

Piekrītu Tev! Es savus rakstiņus arī nevaru atrast. Mājās iet remonts un nevaru atrast vienu tomātu receptīti, šodien gribēju savos blogos apskatīt, bet nekā, nav neviena mana bloga, kas rakstīti pēc SK izmaiņām.

liixy 5. augusts 2013 10:27

tagad tik pamanīju, ka iepriekš saliktās grāmatzīmes vairs nav atrodamas... tas nu gan man arī nepatīk, tagad tak vairs neatrast visu kas mani bija ieinteresējis kādu laiku atpakaļ....;(

Cerīte 5. augusts 2013 10:21 avokado

Tagad cvairs nav tā ķeksīša.(N)

avokado 5. augusts 2013 10:02

Atļaušos arī izteikties,man tracina tie paši raksti kas ir MK arī ir ielikti šeit SK.
Cerīte,iesūtot blogus,ja nemaldos bija lejā ķeksītis,ka atļaut rakstus izmantot citos portālos,ko noteikti visas neievēro. Tā arī viņi tur nonāk.
Man arī patika foruma aktīvākās tēmas labajā pusē uzreiz redzamas.

VIT@ 5. augusts 2013 09:44

Šīs visas pretenzijas arī esmu jau iztiekusi, izņemot par forumu, forumu starp citu var labi pārskatīt, nu vismaz varēja, pēdējie ieraksti labi parādās, varbūt vienkārši man jaunā sistēma labāk patīk, vismaz neizskatās tik traki neapmeklēts...
Par MK piekrītu, tieši tamdēļ, kamēr netiks kaut kas mainīts, rakstus iesūtīt nedomāju. Otrs es gan privāti sūtīju informāciju, līdz ar to visiem rakstiem, izņemot pavisam veciem, esmu dabūjusi atpakaļ savu niku pie rakstiem, arī grāmatzīmes ir saglabātas.

vabole 5. augusts 2013 09:35

Mani arī mulsina tā Foruma padarīšana. Zinu, ka kādreiz tur bija pilns ar rakstiem, tagad reizēm paverot vaļā nav neviena