Mammu, kāpēc mēs negājām skatīties parādi?

pece
pece 13. novembris 2013 09:13
1905

Man šķiet, ka 11.novembra atzīmēšana ir fantastiski svētki latviešu dvēselei, lai stiprinātu savas un tautas patriotisma jūtas. Jā, es iededzu svecīti logā un kopā ar bērniem dodamies iedegt svecītes krastmalā. Tā sajūta ir īpaša! Tomēr pirmdienas vakarā pēc mazā bērna jautājuma, manī radās pārdomas.

Pa TV ziņās rāda parādi, rāda cilvēku un skolēnu pūļus un priecīgs politiķis A.Pabriks apmierināts stāsta par to, ka šogad interesentu un dalībnieku skaits atceres pasākumos ir audzis un par to, cik labi ir veicināt patriotismu. Tāda forša sajūta to vērojot.

Te mazais pirmsskolnieks pēkšņi jautā:

-          Mammu, kāpēc mēs šodien nebraucām skatīties parādi? Es būtu gribējis to redzēt!

Stāstu, ka vecākiem bija jāstrādā un taml....

Te sarunā iesaistās skolniece:

-          Un deputātiem nebija jāstrādā? ….

Līdz tam brīdim par to nebiju aizdomājusies, ka tā dīvaini sanāk – parastiem ļaužiem jāstrādā un nav laika bērnos patriotiskas jūtas audzināt, vedot uz atceres pasākumiem, bet deputāti, mierīgi uz tautas rēķina, izbrīvē darba dienā laiku apmeklēt šos pasākumus, atrādīties sabiedrībai, veicināt savu atpazīstamību un par to saņemt algu, it kā strādājuši būtu!

Lai vai kā – arī šī darvas karote medus mucā mūsu svētkus nesabojāja, bet aizdomāties lika gan!

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
hiperkeri 13. novembris 2013 17:46

ja darbs ir vien 4 stundas nedēļā (vai kā tamlīdzīgi), tad ko mēs te gaužamies. Vai arī viņu darbs ir nonstopā- sevis prezentēšana. tikai daži to aizmirst kādā citā dienā, kad viņus par kādu cūcību ieliek dzeltenajā presē vai ziņās..

Kerstyna 13. novembris 2013 10:03

Jā... ar bērna muti runā patiesība..

pece 13. novembris 2013 09:58 krx

Bērni salika puntus uz i šoreiz.

KRX 13. novembris 2013 09:46

Mja.... no bērnu skatu punkta paskatoties, viss top pilnīgi skaidrs un pašsaprotams.