Mājkopes. Kur tādas atrast?

inesev
inesev 16. aprīlis 2010 00:16
524

Sveikas, meitenes!

{smallpic:1}

Meklēju kādu, kura būtu ar mieru uzkopt manu dzīvokli. Neko daudz par šo jautājumu nezinu, tādēļ, lūdzu, padalieties Jūsu pieredzē. Interesē uzkopt 3 istabu dzīvokli + virtuve, vannas istaba, tualete + cepeškrāsns. Sākot no plauktiņiem līdz grīdas uzkopšanai:

* Kas labāk - uzkopšanas firmas vai privātās mājkopes?

* Kādas ir aptuvenās cenas? Saprotu, ka ir tik dažādi dzīvokļi/mājas, ka arī dažādas vēlmes, bet nu aptuveni

* Varbūt vararat ieteikt kādu personu konkrēti.

 

Paldies :)

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
16. aprīlis 2010 16:55

nosūtīju piedāvājumu uz epastu ;)

16. aprīlis 2010 15:52

man tev viens ieteikums, paņem lapu, izstaigā katru istabu un saraksti visus darāmos darbiņus. Norādi visu līdz sīkumiem par katru istabu ko vēlies lai mājkope veic. Neaizmirsti arī norādīt cik riezes gadā jāmazgā logi. Viens eks.tev otrs mājkopei. Zini, šitāda lieta noder, jo ar laiku tīši vai netīši aizmirstās visādi darbiņi. Tas no personīgās pieredzes:)

inesev 16. aprīlis 2010 11:04

Paldies, meitenes!
Saprotu, ka caur pazinjaam vislabaak mekleet, bet man laikam nav nekur shaadu pazinju, taapeec jau arii te apprasiijos.
Varbuut varat atsuutiit man uz meilu kaadus kontaktus, luudzu - Laacite@inbox.lv
Paldies.

sandija 16. aprīlis 2010 10:35

Man arī vislaik bija žēl, bet tad palika vēlvairāk sevis žēl. Vienu reizi nedēļā ir super, kad kāds atnāk palīgā māju iztīrīt, turklāt, ja ir 2 mazi bērni, es pati nemaz to nevaru paspēt. Kamēr vienu galu tīru, otrs jau piemētāts. Tāpēc ir labi, ja cilvēks no malas metas iekšā un pāris stundās visu saved kārtībā. Bērni pa to laiku ārā

more 16. aprīlis 2010 09:56

Aptuvenā cena ir 15-20Ls par reizi. Vislabāk ir no paziņu loka meklēt! Zinu vienu sievieti - tīra ļoti labi, lieki nerunā kā mēdz darīt citas ;)
Es arī visu laiku domāju, ka vajadzētu pasaukt, bet naudas žēl :D

dincc 16. aprīlis 2010 09:44

Es arii esmu izmantojusi privaatas maajkopes pakalpojumus un ar vinas darbu biju loti apmierinaata. Domaaju, ka atkal vareetu vinai paluugt paliidziibu, jo sobriid gruuti tikt galaa ar visiem maajas pienaakumiem pasai! :)

miranda 16. aprīlis 2010 09:00

Uzskatu, ka labākas ir privātās mājkopes. Varu pat piedāvāt vienu savu draudzeni, ja dzīvo Rīgā. :) Viņa šobrīd uzkopj biroja telpas, bet labprāt vēl kaut kur piestrādātu. Jauka, kārtīga un godīga meitene. :) Ja vajag kontaktus, raksti uz aija_araja@inbox.lv

16. aprīlis 2010 06:00

Pameklē sākumā radu lokā, varbūt ir kāda forša tante, kas tagad sēž bez darba!
Es tā atradu:)