Maija mozaīka.....

Kerstyna
Kerstyna 4. jūnijs 2017 17:14
1403
Man ir jauns hobijs - lipinu bildītes, divas salipināju, trešā ir iegādāta, bet gaida brīvāku brīdi. Darbs prasa diezgan lielu koncentrēšanos, bet rezultāts man patīk.
Mammas diena.... Vispirms jau mans jaunākais mani apsveica, tad lielais, un tad mēs gājām sveikt manu mammu... Labi būt mammai... tiešām :)
Nopirku divas sejas maskas, izmēģināju zaļo - solīja - mitrinošu un attīrošu efektu... vispār bija gan :) Paciņā iekšā ir maska... diezgan spocīga, kura ir bagātīgi samērcēta maskas maisījumā. Otru masku, kas sola mitrināšanu un grumbu izgludināšanu, vēl neesmu izmēģinājusi. Jāsaka, šīs sejas maskas ir mirkļa iegribas pirkumi Drogās.
Mani vienmēr ir mulsinājuši vīni, kas nav taroti stikla pudelēs. Bet šis mani saintriģēja. Skārdenē precīzs glāzes tilpums, un bija diezgan garšīgs, ar nelielu tanīna piedevu. Lambrusco dzirkstošais sarkanvīns.
Atā, garie mati :) bet tā kā man mati ataug ātri, tad arī pārāk nesēroju.
Turpinu bildēt baznīcas torni vakaros, tagad ir labvēlīga rietošā saule.. ne šajā bildē gan, šī ir pēc kārtīgas lietusgāzes.

Jā, maija mozaīka, jo maijs ir bijis diezgan kontrastains un raibs, gan klimatiski, gan sadzīviski :)

Bija priecīgi Mātes dienas pārsteigumi... labi būt mammai :) Lielais dēls sasniedza cienījamo 16 gadu vecumu. Noskanēja Pēdējais zvans un sākās eksāmeni, ko mans lielais bērns lika diezgan veiksmīgi, viens eksāmens  vēl ir palicis. Par to arī zināms gandarījums. Radikāli nomainīju frizūru - mazais bērns teica - kur ir tavi vecie mati?  Nu, labi, ka vismaz atpazina mammīti :)

Un lielais dēls stādīja man priekšā savu meiteni... Sākās jauns posms ne tikai viņa dzīvē, bet manā arī :D

Nu tad tālāk mazliet stāsts bildēs ;)

Konkurss: Maija piezīmes


20170530193258-37663.jpg

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Kerstyna 6. jūnijs 2017 10:33 pece

aliiexpress var tādas pasūtīt. Tādas kā pikseļbildes - jālipina mazi krāsaini plastmasas gabaliņi, diezgan azartisks pasākums, jo ir noslēpums - galarezultāta bilde atšķirās no fona tonējuma bildes. krāsu tabula ir kā krustdūrieniem.

Ciao 5. jūnijs 2017 14:34

UU welcome īso matu klubiņā :)

pece 5. jūnijs 2017 09:03

Man šķiet, ka tev piestāv jaunā frizūra un matu krāsa.

Kas tā par bildīšu lipināšanu?

Kerstyna 5. jūnijs 2017 07:00 Aggie

Paldies par pieredzi :)

Aggie 5. jūnijs 2017 02:50

es esmu lietojusi zilo Garnier zilo sejas masku, vai izlīdzina grumbas, nezinu, man to nav, jeb arī izliekos tos neredzam :D, bet seju mitrina gan... tagad man ir citas maskas, bet, kad izmantoju šo, tad lietoju vakarā pirms gulētiešanas... pēc tam, kad noņemu piesūcināto salveti nost, nemazgāju seju ar ūdeni, bet daru, kā rakstīts uz iepakojuma, iemasēju un eju gulēt...

Kerstyna 4. jūnijs 2017 17:17

Vīns bija garšīgs... nevis garš... Ak, drukas kļūdas :D