Maģiskās novembra portāla dienas

11. novembris 2011 05:00
425


PORTĀLA DIENAS- īpaši aktīvas dienas, kad pār Zemi plūst jaunas Gaismas enerģijas, atveras enerģiju portāli- ejas uz citām pasaulēm. Šajās dienās var aktivizēties kādas nesakārtotas lietas vai gluži otrādi- var būt lieliskas un pacilājošas sajūtas.
Viena no afirmācijām, izmantojama ne tikai portāla dienās,bet arī ikdienā.


 
ES PIESAUCU, IEZEMĒJU UN AKTIVIZĒJU SEVĪ UN PLANĒTĀ ZEME VISAS JAUNĀS GAISMAS ENERĢIJAS. ES IEZEMĒJU TĀS SEVĪ UN PLANĒTĀ ZEME VISU AUGSTĀKAJAMLABUMAM.1.novembris- portāla diena

2.novembris- portāla diena

9.novembrī Neptūns noslēdz retrogrādu.

10.novembris- portāla diena, Pilns Mēness iestājas 22:16 vakarā. Dimanta stara pilnmēness.11.novembris (gada visspēcīgākā diena), lūgums pievienoties Gaismasdarbinieku grupai, kas strādās Jaunzēlandē no plkst.1:00-1:11 11.novembra naktī. Patrīcijas DiānasKotas-Robles aicinājums, meditācija. http://gaismasdarbinieki.blogspot.com/2011/10/11-11-11-kosmiskais-moments-un.html12.novembris- portāla diena.17.novembrī Lauvas zvaigznājā meteoru lietus.
18.novembrī Lauvas zvaigznājā meteoru lietus.


20.novembris- portāla diena.

21.novembris- portāla diena.

22.novembris- portāla diena.

24.novembrī Merkurs ieiet retrogrādā.

25.novembrī plkst.8:10 iestājas Jauns Mēness.


Šajā dienā būs arī daļējs Saules aptumsums, kas būs redzams Antarktikā, D.Āfrikā, Tasmānijā, Jaunzēlandē. (šajā dienā apzināti vajadzētu vairot Saules enerģijas un spēku-kaut vai dziedot un skandinot Saules dainas).

30.novembris- portāla dienaMāra Brante

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies