Losandželosā prezentēts jaunais Mazda CX-5

MagoneLauma
MagoneLauma 16. novembris 2016 16:24
1158

            Jaunās paaudzes Mazda kompaktās klases apvidus automobilis – Eiropā pārdotākais modelis

•           Pirmo reizi pieejama augstākās kvalitātes virsbūves krāsa Soul Red Crystal, kas izceļ CX-5 KODO dizainu

•           Īpaša trokšņa, griezīguma un vibrāciju samazināšana, kā arī klasē vienīgais vējstikla displejs

Mazda jauno CX-5 modeli prezentēja šodien, 2016. gada Losandželosas autoizstādes priekšvakarā. Tā ir pilnībā pārstrādāta versija kompaktajam apvidus automobilim, kas 2012. gadā aizsāka kritiķu atzinīgi novērtēto automobiļu paaudzi, kuras pamatā ir efektīvā vieglas konstrukcijas SKYACTIV tehnoloģija un godalgotais „KODO – Kustības dvēsele“ dizains.

Mazda pārstrādāja praktiski visus jaunā CX-5 aspektus ar mērķi vairot braukšanas prieku visiem automobilī sēdošajiem. Jaunā paaudze tika izstrādāta, koncentrējoties uz cilvēka sajūtām, lai nodrošinātu atsaucīgu veiktspēju, kas atbilst autovadītāju gaidītajam, bet par prioritāti izvirzot arī pasažieru komfortu, lai tie varētu baudīt patīkamu braucienu klusā un eleganti veidotā salonā.

Jaunais CX-5 ir pieejams ar visām SKYACTIV tehnoloģijām, tostarp diviem benzīna dzinējiem — SKYACTIV-G 2,0 l un SKYACTIV-G 2,5 l un SKYACTIV-D 2,2 l dīzeļdzinēju. Tie nodrošina spēcīgu, plūstošu veiktspēju apvienojumā ar degvielas ekonomiju reālos braukšanas apstākļos un ievērojami zemāku izmešu līmeni. Jaunais modelis ir aprīkots ar smaguma spēka vektorēšanas kontroli, jaunu tehnoloģiju, kas uzlabo Jinba Ittai braukšanas kvalitāti. Pieminēšanas vērts ir viens no klasē pirmajiem vējstikla displejiem un elektriskas bagāžas nodalījuma durvis ar tālvadības funkciju.

CX-5 individuālo dabu izceļ izteiksmīgais, jutekliskais KODO virsbūves dizains. Tā uzbūve izceļ automobiļa spēcīgo stāju un iemieso kustību, savukārt jaunā virsbūves krāsa Soul Red Crystal, kas debitē modelī CX-5, vairo KODO pievilcību, izceļot virsbūves virsmu dziļumu. Soul Red Crystal ir Soul Red metāliskās virsbūves krāsas uzlabotā versija, kas rada svaigāku, mirdzošāku caurspīdīguma efektu, pateicoties par 20% piesātinātākai krāsai un par 50% lielākam krāsas dziļumam.

Tāpat kā citām Mazda augstākās kvalitātes krāsām, arī Soul Red Crystal krāsai ir izmantota Mazda Takuminuri krāsošanas tehnoloģija, kas ar unikālu trīs kārtu krāsojumu sērijveida automobiļiem piešķir ar roku krāsotu automobiļu kvalitāti un krāsojuma precizitāti. Pateicoties īpaši izstrādātam pigmentam un dažādām plēksnītēm, kas atstaro un absorbē gaismu, uzņēmumam Mazda ir izdevies sasniegt izteikti dziļu un spilgtu krāsas apdari.

Jaunā CX-5 tirdzniecība tiks uzsākta februārī, Japānā un pēc tam citos pasaules tirgos. Šobrīd Mazda pārdotākais modelis Eiropā CX-5 tiek tirgots vairāk nekā 120 pasaules valstīs un veido aptuveni vienu ceturtdaļu no Mazda pārdošanas apjoma pasaulē. Tas ir saņēmis vairāk nekā 90 godalgu visā pasaulē, tostarp Japānas gada auto 2012.-2013. titulu, kā arī vairākas labākā apvidus auto un krosovera balvas.

Jaunās paaudzes kompaktās klases apvidus automobilis būs apskatāms Losandželosas autoizstādē, kas plašākai sabiedrībai būs pieejama no 18. līdz 27. novembrim. Mazda preses konference norisināsies 16. novembrī plkst. 12.50, kas ir pirmā no divām preses dienām.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies