Liftinga procedūra tūlītējam skaistuma efektam!

sandija
sandija 20. septembris 2010 22:30
11385
Šajā nedēļas nogalē izbaudīju fantastisku sejas procedūru - Guinot Liftosome, kas ir kā jaunības maska un sola tūlītēju rezultātu. Sākotnēji biju skeptiska. Visu ko esmu mēģinājusi,bet Kolonnas kosmetoloģe mani pārliecināja uz šo eksperimentu. Liftinga procedūra ir paredzēta pirmo novecošanās simptomu mazināšanai un sejas ādas savilkšanai, pacelšanai. Šo procedūru veicu Kolonnā, tā maksāja 30 latu (dārgi!), bet rezultāts gan tiešām nelika vilties! Tā kā man šo procesu nebija iespējams saprotamu iemeslu dēļ fotogrāfēt un Kolonna man neko nemaksā par reklāmu:), es izmantoju Guinot publicitātes materiālus!
Guinot Liftosome procedūra sastāv no 4 posmiem. Pirmais solis ne ar ko neatšķiras no visiem citiem sejas procedūru "sākumiem". Notiek sejas attīrīšana ar pieniņu un pīlingu. Pēc smaržas jutu,ka tiek izmantots tas pats pīlings, kas man ir mājās (Guinot Gommage)- tas ir maigas konsistences bioloģiski aktīvs pīlings, kas neko neskrubē , bet kuru iemasējot ādā, tas paliek kā eļļa.
Seja tiek attīrīta, tai tiek uzklāts serums, nepieciešamības gadījumā to arī patīra manuāli.
Tiek uzklāta īpaša bāze un aiztaisītas acis...
Visai sejai un kaklam pārklāts marles audums. Kosmetoloģe mani brīdināja - ja ir klaustrofobija, tad šo procedūru veikt nedrīkst. Man it kā nav šādas fobijas...
Tālāk seko pats interesantākais! Tiek sajaukta liftinga maska
Mālam līdzīgā maska tiek rūpīgi uzklāta uz visu seju un kakla zonu
Brīvs paliek tikai deguntiņš! Ja ir iesnas, šo procedūru nav iespējams veikt, jo ar šādu māla/ģipša masku ir jāguļ 20 minūtes! Sajūtas nav no pašām patīkamākajām, jo maska te karsē, te dzesē. Taču es ciešos, jo rezultātu sola labu!
Pēc 20 minūtēm es sāku knosīties zem maskas, tā it kā pati lec nost, bet tomēr, lai to pilnībā noņemtu, vajadzīga kosmetologa palīdzība. Tiek nonemts sejas nolējums ..liftinga ģipsī! Kad rauj nost masku, sajūta tāda, it kā visai sejai pāri tiek noplēsts plāksteris.
Āda tiek attīrīta no maskas paliekām
Tālāk seko patīkamākā daļa ar krēmu un masāžu
Masāža ilgst vien pāris minūtes, toties...
Efekts ir satriecošs! Es ilgi pētīju sevi spogulī un nevarēju vien nobrīnīties, kur ir palikušas visas sīkās grumbiņas! Liftosome procedūra ne tikai noņem tās (es tikai nezinu, uz cik ilgu laiku), bet arī uzlabo sejas krāsu, sašaurina poras un noņem tūsku (maisiņus zem acīm, pietūkumu). Kosmetoloģe paskaidroja, ka šī ir viena no tūlītēja efekta skaistuma procedūrām - īpaši ieteicama, kad jāapmeklē kāds pasākums, kur izskatīties jaunai un smukai. Es noteikti atkārtošu! Foto: Guinot publicitātes materiāli. Tā, uz fotogrāfijām, neesmu es:)
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
jana 22. septembris 2010 18:07

Esmu tādu izbaudījusi, efekts tiešām ir ļoti labs!

Aggie 21. septembris 2010 14:00

...japiezvana uz Siguldas Kolonnu... Sandija mani ieinterigēja...

smukaa 20. septembris 2010 22:33

:D :D

sandija 20. septembris 2010 22:32

Ne, es jau saku, ka ta neesmu es, bet Guinot reklamas seja:)

es tacu nevareju bildet, jo guleju uz galda:DD

smukaa 20. septembris 2010 22:31

Es jau domaaju BAIGAAS paarveertiibas,ka pat atpaziit nevar:D