Lielā pavasara tīrīšana, jeb tas, kā iedomājos Sieviešu kluba pārvērtības

intasanta
intasanta 3. aprīlis 2012 12:38
548

Pavasaris ir lielisks laiks pārmaiņām! Viens ķeras pie sava ķermeņa pārmainīšanas (Detox vai sulu kūres), otrs maina karjeras ceļu (šoreiz tā ir Kintija), vēl kāds ir nolēmis iztīrīt skapi no visa liekā (kā tas notiek Kalnciema ielas tirdziņos), vēl kāds kārtīgi pārkārtot savu māju.

Pie vārda “māja” pakavēšos ilgāk, jo tas kā reiz ir modelis, par kuru iedomājos, kad Sandija lūdz izteikt viedokli par esošo un ieteikumus pārmaiņām www.sieviesuklubs.lv. Gan jau ka lielākā daļa no Jums ir redzējusi animēto videoklipņu, ar kuru iesākas Sieviešu kluba DVD “Esi skaista ikdienā!” Bet ja nu nē, tad pastāstīšu, ka šajā klipā gluži kā bērnu rotaļgrāmatā atveras viena pēc otras telpas, kurās mīt sieviete. Katrā no šīm telpām gūstot sev tīkamo un vēlamo. Gan dzīvojamā istabā, gan SPA salonā, gan greznā pieņemšanā.

Attīstot šo tēmu tālāk, es piedāvāju Sievieša Kluba teritoriju iedalīt istabās, apvienojot tās vienā lielā mājā, kur pietiek vietas visiem viedokļiem un visām mūs interesējošām ziņām. Kāds no tā labums? Pavisam vienkārši- ja šodien mana tēma ir VIRTUVE, tad es ieeju šajā istabā un meklēju atbildes vai dalos ar savu pieredzi. Ja mana tēma ir VANNASISTABA, tad es vairāk uzturos tur utml.

Kādas tad istabas varētu būt Sieviesu klubā?

Ģimenes viesistaba: attiecības ar tuvajiem ģimenes locekļiem,visiem tiem, kuri tieši vai netieši mums ir vērtīgi-vecāki,brāļi, māsas, bijušās ģimenes…vienu vārdu sakot, tie, par kuriem parasti iedomājamies, kad pienāk Ziemassvētki J

Parādes viesistaba: attiecības un notikumi, kas saistīti ar  draugiem, tālākiem paziņām. Kur mēs gūstam atbalstu. Kur mēs rīkojam dzimšanas dienas ballītes. Kur mēs raudam uz pleca...vai vienkārši ar ko kopā un uz kurieni dodamies izklaidēties ārpus ģimenes loka.

Ofiss: viss, kas saistīts ar darbu. Prasmes. Vēlmes. Pieredze. Karjera. Finanses.Stress. Kolēģi.

Bērnu istaba: viss, kas saistīts ar bērniem. Sākot ar to "kādi mēs esam vecāki?". Un beidzot ar to "kādi jaunumi bērnu modē?".

Guļamistaba: mīlestība, erotika un protams, sekss. Attiecības ar otro pusi.

Vannas istaba: Kā Tu par sevi rūpējies? Šeit varētu būt raksti gan par skaistumkopšanu, gan fizisko formu, gan arī jaunumi- ko šajā sezonā iesaka makeup meistari vai veselīgā dzīves veida guru.

Virtuve: ēdieni,mājas lietas un kārtība: kurš mazgā traukus un kurš iznes miskasti. Sadzīviski  un praktiski jautājumi. Viss ko apspriežam pie virtuves galda.

Pagrabs: pagātnes lietas, kuras mums traucē un no kurām gribētu atbrīvoties.Šī varētu būt vieta, kur tikties ar psihologiem un tiem, kas var palīdzēt mums atbrīvoties no apziņas, ka pagrabā mīt rēgi J

Bēniņi: mūsu nākotnes projekti, ieceres, plāni.Viss, ko mēs vēlētos kādreiz dzīvē sasniegt…un ko esam gatavas darīt jau šodien lai tur nokļūtu. Vieta, kur dalīties ar saviem sapņiem un saņemt atbalstu to īstenošanā.

Tikai mana istaba: vieta, kur mēs saņemam enerģiju. Šķiet, šo vietu varētu saukt par garīgo atklājumu telpu. Tā ir vieta, kurā mēs varētu sevi uzlādēt, gūt veldzi.Vieta, kur varam būt katra pati sev.

Taisnību sakot, aptuveni šāds 10 istabu saraksts un apraksts ir nopublicēts grāmatā “9 laimes istabas”, kuru reiz lasīju. Grāmatas autores Lūsija Denzigere un Ketrīna Birndorfa piedāvāja šādu istabu sadalījumu ar mērķi veikt lielo emociju sakārtošanu- t.i. atrast katrām emocijām SAVU istabu. Ko līdzīgu šajā pavasara tīrīšanā piedāvāju arī es- radīt www.sieviesuklubs.lv vairākas telpas- katram interešu lokam savējo. Tomēr jau tagad  redzu, ka ar šim desmit istabām tomēr varētu būt par maz, tāpēc piedāvāju pievienot:

Studija: Praktiski darbi un idejas

Pagalms: dārzu lietas, mauriņi, puķes un tomāti.

Pastakaste: jaunākās ziņas pasaulē

Kādu istabu šim sarakstam vēlētos pievienot Tu?

Attēls no: www.http://zscalebuildings.com

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Ivetta 4. aprīlis 2012 09:56

Un varbūt stūrīti vīriešu viedokļiem... ;)

Ivetta 4. aprīlis 2012 09:55

Ideja forša. Vēl vajadzētu atvēlēt kādu kabatiņu konkursiem :) Varbūt arī virtuālo viesu grāmatu, kurā ikviens var novēlēt labus vārdus, savus iespaidus par portālu utml.

Sieviešuklubs.lv 3. aprīlis 2012 16:16

Šis konkurss uz laiku ir pārtraukts, bet jau nākamnedēļ to atkal atsāksim. Sekojiet līdzi informācijai!
Visas dāmas, kuras savus stāstus jau ir paguvušas iesūtīt, var nesatraukties, jo viņu blogi arī sacentīsies par iespēju tikt pie balvām! :)

sandijasieviesuklubs 3. aprīlis 2012 14:51

Superīgas idejas! Tiešām kolosāla pieeja:)!

lauritta123 3. aprīlis 2012 14:49

Pievienojos balkonam- vēl labāk- terasei (ārzemes, ceļojumi) Tā būtu ļoti orģināla pieeja, nevienā portālā tādu sadalījumu līdz šim neesmu redzējusi!

lauritta123 3. aprīlis 2012 14:48

Pāris rakstiņus zemāk jautāju, vai pirmais uzdevums "Mosties.. (ģenerāltīrīšana) .. " ir noslēdzies? Kāds ir otrs uzdevums?

Ilze_Liekmane 3. aprīlis 2012 13:12

Es pievienotu ceļojumu koferi ar devīzi - nevajag krāt mantas, labāk doties ceļojumā un iepazīt pasauli, kā arī - tautieši pasaulē :D

Sieviešuklubs.lv 3. aprīlis 2012 13:12

Lielisks un ļoti precīzs portāla satura salīdzinājums ar dažādām mājas daļām! Paldies, Inta, ka ļāvi par to padomāt! :)

3. aprīlis 2012 12:58

(Y) vēl balkonu vajag, lai skatīties ārā, proti, priekš ārzemju blogerēm, blogiem par ceļojumiem. tā teikt – dzīvē ārpus "mājas". vispār baigi laba idēja, man ļoti patīk!