Latvijas mūzikā Eirovīzijas laiks

Autors: , 2012. gada 20. janvāris, 00:00:00
Latvijas mūzikā Eirovīzijas laiks

Ir pienācis Eirovīzijas laiks. Atkal biju pazudusi, bet nu esmu noilgojusies pēc brīnišķīgajām sieviesuklubs.lv meitenēm! Tad nu tā, par to, kas jauns riņķī un apkārt man šobrīd notiek.

 


 

Vairs nestrādāju par viesmīli picērijā, tagad man ir cienījamais jaunākā mākslinieces jeb datorgrafiku palīga amats jaunajā sieviešu žurnālā „Stella” un protams, tas nozīmē, ka piedalos arī krievu žurnāla izveidē.. :) Šeit jūtos labi, it īpaši tāpēc, ka iknedēļu varu atrast kaut vienu interesantu vai iedvesmojošu mirkli darbā. Vai nu sarunās ar kolēģēm vai maketējot rakstu, mode un mūzika mani aptver.

 

Izdevniecībā arī piedalījos Ziemassvētku/Jaunā gada svinībās, kur varēju izmēģināt, kā tas ir , kad balvu pasniegšanas ceremonijai intervālos notiek vēderdejas, bet neformālajā daļā uzstājas „Labvēlīgais Tips” ar visiem zināmām un iemīļotām dziesmām, kas pat manī rada nostalģiskas izjūtas. Protams, krievu estrādes spilgtās zvaigznes Veras Serdučkas parādīšanās lika justies manāmi pārsteigtai, taču tagad varu apgalvot ka, jā tik tiešām viņš vai drīzāk viņa par spīti tam, ka nav katrai gaumei, tomēr ir ļoti profesionāls mākslinieks, kas neuzmācīgā stilā var iekustināt pat vis samulsušāko publiku! Kā jau varat saprast svētku laiks man izvērtās jautrs.

 

Taču laiku no 24.-26.decembrim es pavadīju salīdzinoši mierīgi kopā ar ģimeni izbaudot dažus jaukus vakarus ciemojoties gan pie mīļotās tantes, gan krustmātes un protams, kā katru gadu aizbraucu arī pie tēta.

 

 

Toties 31.decembris man bija pilnīgi savādāks, jo jau laicīgi biju nopirkusi biļetes uz kanādiešu grupas „Austra” koncertu, manā pēdējā laika mīļākajā koncertzālē – Palladiumā. Mājās pirms koncerta nezaudēju ierastās tradīcijas, ēdu zivi un mazgāju matus, lai jaunajā gadā iekāptu veiksmīgi. Šogad gan izmēģināju ko jaunu, taisījām stori, bet lai uz galda būtu zvīņu zivs bija mazliet laša, ko uzlikt uz maizītēm, kā arī kūpinātas laša asakas zupa, kas man gada sākumā ir izvērties par mīļāko našķi! Esmu atkarīga un nekautrējos to atzīt, taču, tā kā zivis pašas par sevi ir ļoti veselīgas un mēs zupai pievienojam pat pētersīļa sakni nedomāju, ka šis būtu kaitīgs ieradums.. :)

 

Koncerts bija labs, ja vien nebūtu bijusi viegla mazuma sajūta. Grupas soliste ir Keitija Stelmanis, kuras saknes ir no Latvijas, bet kā viņa koncerta laikā pieminējā, viņa ir pirmā, kas no savas ģimenes ir varējusi atceļot līdz šejienei un tieši Vecgada vakars kalpoja par pamatu viņas pirmajai vizītei. Grupai gan bija paredzēts uzstāties arī pagājušā gada Positīvusā, taču ceļošanas sarežģījumu dēļ viņa savu koncertu tur atcēla, bet diezgan drīz pēc tam solīja, ka līdz gada beigām līdz mums tomēr atbrauks. Sanāca gan viņai to pēdējā brīdī izdarīt, taču prieks bija tik un tā!

 

Pēc koncerta sekoja pastaiga līdz Vecrīgai, draugu satikšana, salūts pie Mildas un dejas uz tiltiņa pie Brīvības pieminekļa, visu nakti kustējos un smaidīju. Bija labi un no rīta bija skaidra līdzsvara un harmonijas sajūta, kas ceru saglabāsies visa gada garumā.

 

 

Taču pats svaigākais notikums manā dzīvē šobrīd ir universitāšu pieteikšanās termiņš ir klāt. Tā kā plānoju 2012. gada septembrī uzsākt studijas Lielbritānijā, man tas ir tik tiešām svarīgi. Svētdien(15.01) bija pēdējā diena, kad vēl varēja pieteikties un visu nedēļu līdz šim datumam es uztraucos un vairākas reizes pārbaudīju savu informāciju un pat pārrakstīju savu individuālo ziņojumu(personal statement) jeb eseju. Tagad tikai atliek sagaidīt savu iepazīšanās vēstuli un cerēt, ka kādai no piecām universitātes uzņemšanas daļām derēs manis teiktais un es iegūšu iespēju braukt uz interviju, protams, vēlāk arī studēt kultūras bagātajā metropolē – Londonā.

 

Ai, tas izklausās bija manas dzīves pārskats, bet tagad mazliet par mūziku..

 

Eirovīzija!


To ik gadu skatās visā Eiropā, taču pēdējo dažu gadu laikā, jūtos, ka mūsu valsts sniegums būtu pievīlis mani. Droši vien tā saku, jo mani favorīti nav tikuši izvirzīti un pēc tam publika brīnās, ka mēs netiekam augstās vietās. Šoreiz gan mūsu izredzes šķiet daudzsološākas. Beidzot zināmi finālisti, kas dosies uz Ventspili, manu bērnības pilsētu, kas man saistās ar siltām atmiņām.

 

Tātad 18. februārī būs jāievērtē Elizabete Zagorska, Anmary, Roberts Pētersons, Mad Show Boys, Triānas parks, Samanta Tīna un Dāvids Kalandija, PeR, Andris Ābelīte, Rūta Dūduma un Paula Dukure.

 

Kā tu nosvinēji Jauno gadu? Vai ir kādi plāni saistībā ar Ķīniešu Jauno gadu (23.janvāris)? Par ko tu uztraucies? Vai skaties Eirovīziju? Kam tu jutīsi līdzi vai pat balsosi finālā?

 

Katrīna Cinīte, speciāli www.sieviesuklubs.lv