Laime tarologa skatījumā

sandija
sandija 8. jūlijs 2010 03:00
659

Kas ir laime?

 

Šausmīgi pliekans jautājums! Bet es zinu, ka Mārai to var jautāt jebkurā diennakts laikā, jo kurš gan cits, ja ne cilvēks, kurš ikdienā nodarbojas ar liktens šķeteriem, nezinātu, kur tā īsti slēpjas?

 

Māra ir Taro licēja, lai gan pēc savas profesionālās darbības daudzi viņu pazīst ar pavisam citu jomu saistītu lietišķu darījumu sievieti. Viņai ir nedaudz pāri 50, bet to nekad neviens nepateiks, jo tāds mirdzums un dzirksteļojoša sievišķība ir reti kurai jaunai meitenei.

 

Viņa nemaz neapjūk, kad pajautāju pašā dienas darbu burzmā šo jautājumu.

 

Māra stāsta:

 

"Meitenes, vecumam ir ļoti liels faktors! Kas ir laime jaunai meitenei, atšķirsies gados vecākai, ar zināmu dzīves pieredzi. 

 

Lai gan man, tāpat kā lielākajai daļai cilvēku uz šīs pasaules, laime nozīmē iekšēju harmoniju un mīlestību pret to, kas apkārt!

 

Lai būtu tā, ka  visa pasaule tev staro pretī un tu izjūti to pašu. Laime faktiski ir abpusēja mīlestība cilvēkam ar pasauli.

 

Laime slēpjas galvā. Mēs zinām, ka tad, kad moka visādas pārdomas un negācijas, ja galvā ir skudrupūznis, grūti būt  laimīgai. Tāpēc arī tā harmonija un līdzsvars ir vajadzīgi - lai galva ir skaidra!

 

Laime ir arī tad, kad apkārt ir cilvēki, kam esi vajadzīga. Lai tad, kad kaut kas atgadās, atrastos  cilvēki, kas nakts vidū, basām kājām būtu gatavi steigties pa asām akmens šķembām, lai Tev palīdzētu! Tādi cilvēki ir nenovērtējami, tie visticamāk arī ir vistuvākie. Tāpēc galu beigās arī ir ģimene.

 

Man pašai ir svarīgi, lai dzīvē nebūtu vienmuļības. Lai notiktu kaut kas jauns un būtu nemitīga attīstība, uz augšu, protams! Tas nozīmē arī nepārtrauktu sevis izzināšanas procesu. Es negribu gulēt uz dīvāna un blenzt griestos bezdarbībā. Rutīna nogalina laimi.

 

Ir jādomā vairāk par savu dvēseli, jāpievērš tai uzmanība. Jālasa grāmatas, jāzina psiholoģija, jāmāk izprast arī dzīves ezotērisko pusi, ne tikai domāt par naudu, ēdienu un tīri materiālām lietām.

 

Un, ja piemeklējusi nelaime, atcerieties, ka dzīve iet pa spirāli - te ir sliktais brīdis, bet tas beigsies un atkal sāksies kaut kas labs. Iet sliktāk, iet labāk - taču tā ir attīstība!

 

Jo vecāka kļūstu, jo vairāk saprotu, cik svarīga ir veselība! Meitenes, domājiet par savu veselību, kamēr nav par vēlu!

 

Par laimīgu likteni Taro izklāstā cilvēkam liecina šādi Lielie Arkāni, vismaz pēc manas pieredzes:

{smallpic:1}

Zvaigzne tiem, kas cer uz augstāku spēku palīdzību un savu laimīgo "zvaigzni"

 

{smallpic:2}

Rati tiem, kas grib aktīvi virzīt paši šo dzīvi

 

{smallpic:3}

Mīļākie tiem, kas laimi saskata mīlestības pilnās attiecībās

 

{smallpic:4}

Harmonija jeb mērenība tiem, kas laimi saredz ikdienišķā, rāmi skaistā dzīvē

 

{smallpic:5}

Pasaule tiem, kas domā kosmiskās kategorijās

 

 

Bet kas Tev ir laime? Uzraksti Sieviešu Klubam!

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
8. jūlijs 2010 17:16

Māra ir pateikusi tieši tik kodolīgi, kā es to būtu vēlējusies formulēt, ka ne ko pielikt, ne atņemt.
Attīstība ir pamatu pamats. Dažreiz man ir žēl, ka manos 20 (pat ne 30) nebija ne datoru, ne tādu tehnoloģiju, kas ir pieejams mūsu jauniešiem, bet nekas jau nav nokavēts:)

liiiga 7. jūlijs 2010 23:36

O, paldies par šo blogu. Ziemassvētkos biju pārņemta ar domu mainīt dzīvi kardināli, un savā apjukuma posmā ramblerī noklikšķināju Taro "12 kārtis" - un pirmā tajās bija The Star. Dzīvi gan mainu ne tik lielās kategorijās un tik radikāli, kā pirmajos impulsos, taču piekrītu, ka reizēm, kad šķiet, ka vienīgais, kas var palīdzēt, ir kāds augstāks spēks - tas man arī nāk palīgos ;)