Laime pēc 50

sandija
sandija 7. jūlijs 2010 00:00
734

Inutai ir pāri 50. Man pretī sēž atraktīva dāma, savos labākajos gados, smaidīga, ar brillēm uz acīm. Viņa manās acīs mūžam ir jauna. Viņa ir mana mamma un es atceros viņu tādu, kāda viņa bija arī manā vecumā - savos 30. Nekas daudz nav mainījies, izņemot to, ka viņa ir palikusi mazliet mierīgāka, vairs neskrien uz disenēm (ziemā salauza gūžu, tagad drusku klibo, citādi Mellužu zaļumballē būtu pirmā dejotāja).

 

Jautāju viņai - Mammu, kas Tevi dara laimīgu? Vai Tu esi tāda, pēc saviem 50?

 

"Tagad es saprotu, ka laime ir tad, kad ir laba veselība. Agrāk nekad neesmu par to tā domājusi, jo nekad ar veselību nav bijušas problēmas. Tagad, kad manā vecumā salauzu gūžas kaulu, ilgstoši gulēju uz gultas un pusgadu kliboju, es sāku novērtēt, kas ir veselība un ka laimes bez veselības tiešām nav.

 

Tātad, esat veselīgas un būsiet laimīgas!

 

Es esmu laimīga, jo man blakus ir dzīves draugs. Es neesmu viena un arī tā ir laime.

 

Ja sievietei seksuālā dzīve turpinās arī pēc 50, viņa jūtās labi kā sieviete un tāda var justies vēl ilgi. Sakopj sevi, labi apģērbjas, ja viņai ir nauda un darbs un veselība - tad viņai jābūt laimīgai sievietei, kāpēc ne? Gadi nav nekāds šķērslis laimei, bet veselības problēmas, kas nereti sākas šajā vecumā, gan var sagādāt ļoti nepatīkamus brīžus.

 

Esmu laimīga arī tāpēc, ka labi ir maniem bērniem un mazbērniem. Ka viņi ir veseli un paši laimīgi savā dzīvē. 

 

Bet tomēr man vēl kaut kas pietrūkst līdz pilnai laimei!

 

Es gribētu aizceļot kaut kur, redzēt pasauli. Tik ļoti maz savā dzīvē esmu ceļojusi, bet es to tik  ļoti ļoti vēlētos! Manā jaunības laikā ceļot uz ārzemēm, dabiski, nebija iespējams. Pēc tam dzīves apstākļi bija tādi, ka es to nevarēju atļauties. Tagad, kad jau pāri 50, tik varētu sākt:)! 

 

Es vēlētos arī  biežāk aiziet uz labu teātri un koncertu, kas man sniegtu patiesu baudījumu. Nav nemaz tik bieži šādas izrādes, kuras tiešām būtu patiešām labas un skatīšanās vērtas.

 

Es gribētu būtu noderīga līdz savam mūža galam. Es gribētu savu uzņēmumu, darbu. Nebūt nevienam uz kakla, neapgrūtināt. Pelnīt pati sev iztiku. Radoši izpausties. Tā arī ir laime.

 

Sievietes pilnīgai laimei tomēr ir vajadzīga gan mīlestība, gan arī pašai sava nodarbošanās."

 

Tā saka Inuta

 

 

**

Es gan par savu mammu varu piebilst, ka viņai piemīt neatkārtojams talants padarīt laimīgus citus, jo viņa ir ļoti talantīga kulināre. Laime iet caur vēderu un to viņa pieprot! Garšīgākie šašliki ever ir tieši viņas!

 

Un vēl, meitenes, kaut mūsu mammas būtu laimīgas! Vēl ilgi, ilgi...

 

Sandija, Sieviešu Klubs

**

Programma "Laime". Piedalies un izstāsti savu laimes stāstu!

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
emmucis 7. jūlijs 2010 19:17

Paldies Inutai par viņas fantastisko optimismu, dzīvesprieku un "kulinārajām izvirtībām"!
Ar Inutu tiešām ir vērts iepazīties! Ļoti pozitīva dzīvesprieka deva garantēta!