Laime, laime..

sunshine___
sunshine___ 7. jūlijs 2010 06:00
456

Laime...Laime ir tik visaptverošs jēdziens, tik ļoti plašs, ka neviens nespētu to raksturot.Katram ir sava laime un katrs mēs jūtamies laimīgs atšķirīgā veidā.

 

Laikam es nevarētu teikt, ka es visu laiku esmu laimīga.Nē.Es neesmu laimīga, kad kāds aiziet no šīs dzīves, kad kādā tālā valstī bērni cieš no bada, kad lidmašīnas krīt.

 

Laime slēpjas mirkļos.Es varu būt tik laimīga, kā neviens cilvēks uz šīs pasaules, kad džinsi , kuri man nederēja jau vairākus gadus, atkal der, kad es pēc mēneša badošanās kūres gardi iekožos šokolādes kūkā.

 

Laime piepilda mani.Vai ziniet tos mirkļus, kad ,tieši kā pirms ziemassvētkiem bērnībā, visi tavi mīļie sēž vienā istabā, kad viss ir labi,un mēs vienkārši skatāmies televīzoru? Tad gaisā virmo kaut kas īpašs. Es zinu,jūs visi to jūtat.Tā ir Laime.

 

Un tagad , kad es rakstu šo rakstu, kad atceros šos brīnišķos momentus, es jūtos laimīga.Es tāda esmu.

 

Kas Tevi padara laimīgu? Piedalies programmā "Laime". Uzraksti!

{smallpic:1}

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
bucis 7. jūlijs 2010 22:20

pilnīgi piekrītu viesim

7. jūlijs 2010 13:37

Cits ir laimīgs par to vien, ka no rīta ir atvēris acis, bet citu nepadarīs laimīgu pat puspasaules piedāvātie labumi.....tieši tāpēc mans uzskats ir, ka laimīgs ir tas cilvēks, kurš spēj priecāties par mazumiņu, par daudziem maziem prieka mirkļiem.....