Laime kā mūžīgās jaunības eliksīrs

Autors: lenii, 2010. gada 8. jūlijs, 00:00:00
Laime kā mūžīgās jaunības eliksīrs

Manuprāt, laime ir ļoti plašs jēdziens un katrs to izprot savādāk. Es uzskatu, ka laime ir mūžīgās jaunības eliksīrs, kurš glabājas mūsos pašos. Eliksīrs sastāv no miljons mazu laimes lāsīšu, kuras piesātina un padara pilnvērtīgu mūsu dzīvi.

{smallpic:1}

Ir sarakstītas neskaitāmas grāmatas, kuru autori cenšas atklāt laimes noslēpumu, tomēr cilvēkam ir sava laimes formula, kura ir ģeniāla un ļoti individuāla.

 

Man laimi sagādā miljoniem lietu un lielu daļu no tām sniedz daba- cilvēces pamats un balsts, kura var dziedēt un mainīt mūsu likteņus.

 

Laimes sajūtu sniedz silts vasaras lietus, kurš maigi glāsta ķermeni; rīta saule, kuras stari no rītiem modina; ezers, kurā piedzimst un nogrimst gadalaiki, pamostas lēkts un aizmieg riets; rīta rasa, kura veldzē kāju pēdas, skrienot pa tikko pamodušos ziedu pļavu; miglas piesātinātie vakari, kuri rada noslēmumainbu; zvaigznes- debesu zvārgulīši, kuri rada ticību, ka visi sapņi reiz dzīvē piepildīsies; putni, kuri liegi šķeļ gaisu un majestātiski met lokus gar debess jumu un vēl tūkstoš brīnumu, kurus dāvā daba.

 

Šie laimes pilieniņi uzsūcas manī un spēcina. Seju rotā smaids, acīs redzams laimes mirdzums un reizēm kāda prieka asara pārveļas pār vaigu.

 

Ja Tev šķiet, ka laimi nespēj atrast attiecībās vai karjerā, tad izej ārpus četrām sienām un palūkojies visapkārt. iemācies novērtēt un saskatīt laimes lāsītes pat rasas pielietā rasaskrēsliņā.

 

Atsūti arī savu laimes programmu un saņem laimīgas balviņas no Sieviešu Kluba!