Laiks uz skolu - Latvijā pirmā mūzikas skola pieaugušajiem!

pece
pece 21. augusts 2013 14:27
1307

Rīgā durvis vērs Latvijā pirmā mūzikas skola pieaugušajiem

Nākamnedēļ, 30.augustā, plkst.18 Rīgā atklās Latvijā pirmo mūzikas skolu pieaugušajiem un jauniešiem - "Muzikālā darbnīca".

Skolas vadītāji Toms un Ilze Rusovi aicina iepazīties ar jauno pasniedzēju muzikālo sniegumu, kā arī darbnīcas mājīgajām telpām Rīgā, Mēness ielā 16.

""Muzikālā darbnīca" ir unikāls koncepts, un pēc tā ir visnotaļ liels pieprasījums. Tā ir pirmā mūzikas skola, kas paredzēta tieši pieaugušajiem un jauniešiem ar jebkāda līmeņa zināšanām mūzikā. Iespēja apmeklēt nodarbības muzikālajā darbnīcā pie profesionāliem pasniedzējiem ļaus ne vienam vien pieaugušajam piepildīt, iespējams, sen lolotu sapni par kāda mūzikas instrumenta vai dziedātprasmes apgūšanu," stāsta Rusovs.

Mūzikas skolā neformālā gaisotnē būs iespējams apgūt vijoļspēli, klavierspēli, ģitārspēli, saksofona spēli, flautas spēli, sitaminstrumentu spēli, kā arī dziedāšanu. Pasniedzēju vidū ir komponists un dziedātājs Ilmārs Šterns, kā arī ģitāriste Lauma Kazaka. Skola saviem topošajiem audzēkņiem nodrošinās arī mūzikas instrumentus nodarbībām, kā arī patstāvīgiem treniņiem mūzikas skolas telpās.

"Muzikālās darbnīcas" mērķis neesot tikai un vienīgi attīstīt audzēkņu profesionālās mūzikas spējas, bet arī veicināt personības izaugsmi. "Mēs ticam, ka mūzika ir atslēga uz personības izaugsmi, un, mācoties spēlēt instrumentu, cilvēks attīsta gan savas radošās, gan komunikācijas spējas. Tās ir prasmes, kas nepieciešamas kā bērniem, tā arī pieaugušajiem," saka Rusovs.

30.septembrī notiks skolas atklāšanas koncerts un būs iespēja iepazīties ar pasniedzējiem neformālā gaisotnē. Plašāka informācija par mūzikas skolu un tās piedāvātajām nodarbībām pieejama mājaslapā "www.muzikaladarbnica.lv".

Projekts "Muzikālā darbnīca" tapis ar programmas "Brigāde" finansiālo atbalstu. "Brigāde" ir programma, kuras mērķis ir atbalstīt radošu, ilgtspējīgu uzņēmējdarbību, kas balstīta mākslā un kultūrā, kā arī risināt sociālos jautājumus. Programmu "Brigāde" organizē Laikmetīgās mākslas centrs sadarbībā ar Sorosa fondu - Latvija, savukārt programmas finansējumu nodrošina "Open Society Foundations".

Info: leta.lv

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Cerīte 22. augusts 2013 08:16

Mācījos muzikas skolā ,bet pametu-varbūt tagad ir iespēja yto atjaunot.Interesanti.

Ivetta 21. augusts 2013 17:20

Kolosāli! :) Man interesētu ģitāras vai kāda sitaminstrumenta apmācības. Bet pirmais gan jāiemācās būtu notis :D Bērnībā, skolas laikā mūzikas mācības vispār kā tādas gājušas secen :( Tik cik mazliet svētdienas skolā iets korītī.