Laiks skrien ātrāk par vēju – tā ir!

chika
chika 5. jūlijs 2016 22:10
1936

Kā jau vienmēr - tāda maza un īsa!

Šķiet tikko bij maija beigas, kad meitai dārziņā bij izlaidums! Atkal jau viens mēnesis pagājis, šoreiz gan ar daudz atļaušos teikti – briesmīgiem notikumiem, bet ceru, ka tas viss ir mierīgas nākotnes vārdā.

Īsti pat pusi no visa sadarītā jūnijā neatceros, tik esmu pamanījusi vien to, ka esmu palikusi galīgi bez formīga – jā, jā – esmu īsts “galdnieka sapnis”! Šausmas kā dzīve sabojā mūsu ārējo izskatu. Uz svariem bail kāpt, tāpēc ar nekāpšu, lai nebūtu trauma, ka par maz ir palicis.

20160705220718-24706.jpg

 Te var ielūrēt manā siltumnīcā, kam gribas!

Šogad zemenes gan maz ēstas, bet daudz, daudz pa dārzu un pagalmu strādāts, pa mazam gabaliņam tiek atbrīvots viss no garum garās zāles, lai veidotos acīm baudāma ainava. 

20160705220430-94168.jpg

Jāņos tā klusiņām un pa mierīgo sagaidīts saullēkts, gaļiņa noēsta priekš visa gada, lai miers mājās.

Vot šī mēneša lielais darbs – suns sapotēts un piereģistrēts pašvaldībā! Jā – tas tā tika vilkts garumā jau gan drīz gadu, bet beidzot to izdarījām, jo man tak vajag, lai vismaz viena lieta būtu kārtībā un tā kārtojot katru mēnesi kaut pa mazam lietām izdodas daudz uzzināt un izdarīt.

Vēl ar uzzināju daudz interesantu lietu, ja tā var to saukt, par to kā strādā mūsu likuma sargi – izrādās, ka mūsu valstī nav likuma kas varētu nelaimi novērst, bet kad tā ir notikusi, tikai tad valsts iestādes var rīkoties un “ņemties”, un ievilkt sev ķekšus! Un izrādās, ka var arī citam nodedzināt māju likumīgi – jā, jā, ir tādi robi, ka var vainīgajam piedēvēt tik brīdinājumu par neuzmanīgu rīcību ar uguni, kamēr es tajā pat laikā varētu sēdēt pie pelnu kaudzes. (Pateicos Dieviņam, ka tā nav noticis!)

Tagad vēl jāsaņemas un jāuzraksta uz VID – kaut kā un kaut kur pazuduši mani nodokļi, kaut jau 3 mēneši riņķī, kad iesniedzu deklarāciju. Bail jau gan viņiem “uzprasīties”, bet tomēr gribu zināt, kurš tagad man jāuztur! J

P.S.

Joprojām rokos par īpašuma papīriem un mēģinu vispār kaut ko saprast! Vislielākais murgs pagaidām ir 90to gadu zemes reforma. Tā ierādīšana un mērīšana ir bijusi tik Dievam vien zināmā veidā, jo papīrs panes visu. 

Konkurss – Jūnija atskaites

20160321112408-23892.jpg

Jumavas grāmatas – Tava laika patiesā vērtība!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
chika 6. jūlijs 2016 09:42

Paldies meitenes! Tik gribas, lai tas ātrāk beidzas, bet izskatās, ka vēl nākam gad tas viss ievilksies ar tiesām, jo diez vai viens cilvēks (tiesnese) spēs to visu "sagremot" tik ātri!

Linduchy 6. jūlijs 2016 08:25

Izturību! Izcīnīsi visu jezgu un kļūsi stiprāka! ;)

pece 6. jūlijs 2016 08:17

Paturēšu īkšķus, lai viss sakārtojas (Y)

Aggie 5. jūlijs 2016 23:54

izturību, jaukā!