Laiks, laiks, laiks, laiks.....

Kerstyna
Kerstyna 3. marts 2016 10:04
1684

Stāvu pie kalendāra ar rakstāmo rokā un apceru marta dzīves plāna pamatskeletu. Jo mana sabiedriski aktīvā dzīve ir ciešā sakarā ar manu dežūrgrafiku, tas ir viens, tad nāk klāt datumi, kuros man arī kaut kas ir jādara un tad paliek tukšie laukumi, kuros savus plānus iekrāso arī lielais bērns, mazā bērna plānus, pagaidām ierakstu es pati... Katrā ziņā mēneša beigās, kalendārs vairs nav tas, kas mēneša pirmajā datumā.

20160303100442-81603.jpg

-Ak tu mī un žē! Man pie auss noelšas mans Slinkums... – Kas tas ir? Kāpēc tik maz brīvu laukumu? Par ko tu vispār domā????

Ar katru vārdu viņa intonācija paliek arvien kašķīgāka....

-          Tas ir mans dzīves plāns , šomēnes, saku es un iezīmēju sirsniņu sava jaunākā dzimšansdienas lodziņā.

-          Labi, par darbu es varu saprast, BET, kas ir tas? Viņš iebaksta lodziņā, kur iešņāpts  - Koncerts! Un šis?? Pat divi lodziņi ar ierakstu „Rīga”!!! Viņš paliek tumšs kā negaisa mākulis.

-          Manu mīļo, mīļo Slinkum, no darba vien jau cilvēks nevar dzīvot , vajag arī  izklaidēties... Nomainīt atmosfēru, vidi, nu tā kaut kā.

-          Izklaidējies ar mani, labi? Vai tad mums ir tik slikti?  Nu jau viņš pavisam mierīgi dudina, kaut gan skatiens ir tāds... tāds... nu tāds... Brrr!

-          Nevaru es visu laiku izklaidēties ar tevi... Mēģinu viņu nopurināt no pleca, bet izskatās, ka viņš ir saaudzis ar jaku.

-          Un KĀPĒC tu to nevari?

-          Tāpēc, ka tad es apnikšu pati sev, palikšu nīgra, žultaina un sākšu pastiprināti pievērsties mājsaimniecībai, varbūt pat hektāru kartupeļu sastādīšu!

-          Ou.... Ja nu tu tā saki, Slinkums izklaidīgi piekārto savu klozīti, kā kaķis, kam jāpadomā, iespējams uz konci tu varētu aiziet un uz Rīgu arī aizbraukt, BET uz Rīgu es braukšu tev līdzi -  punkts un Āmen!

-          Nu labi, es piekrītu, jo Rīgā tik tiešām, darīšu gandrīz neko... daži randiņi, rotaļlietu veikals un teātris, nekā tāda, ko varētu nosaukt par darbu ...

Tā nu mana mēneša plānošana ir beigusies.

 Kā jums, Dāmas, ar laika plānošanu? Dažām no jums   darbs tāds, kad bez laika menedžmenta nekādi, dzīves rutīna, bet tomēr... Kā jūs plānojat laiku īslaicīgiem, garlaicīgiem mērķiem... Vai jums ir tas, ko varētu saukt par  „māsterplānu”? 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Nikte 3. marts 2016 18:46

Agrāk neko neplānoju,jo kā smejies,vienmēr ieplanotais "izgāzās" (emo) Tagad gan esmu nolēmusi šo to pamainīt savā dzīve,tāpec atkal jāķeras pie plānošanas :)

Marta Marta 3. marts 2016 18:08

Man ļoti patīk plānot, man liekas, ka plānošana palīdz paveikt vairāk.
Toties vīrs neko negrib plānot :D

Ciao 3. marts 2016 12:11

Es varētu teikt, ka man ir izvirzīts mērķis , liels mēŗķis. Savukārt līdz tam , tiek attīstīti mazie mērķīši. Jāplāno laiks ir vienmēr, es cenšos.. ir retas , ļoti retas reizes viss aiziet šķēršam no plānotā, bet tie ir ārkārtas apstākļi.

Kerstyna 3. marts 2016 11:46 Catwoman

Bet vismaz apziņa paliek :)

Linduchy 3. marts 2016 11:40

Man patīk plānot...bet patīk arī ļauties spontānai rīcībai - lai dzīve nav tik garlaicīga :D Un pēdējā laikā plānošana ir smieklīga - plāno cik gribi, 80%, ka plāni mainīsies :D

Kerstyna 3. marts 2016 11:07

Es vispār neesmu uz "ekspromtiem" tendēta. Man varianti -" A davai maucam kaut kur tur, nezin kur" , īpaši neiedvesmo.
Man patīk vismaz nedēļas satvarā zināt, svarīgākās pozīcijas laika sadalījumā.
Par laimi, man tagad pretī ir cilvēks, kuram ir tik saspringts darba grafiks, ka laiks "mums" ir jāplāno stipri laicīgi, līdz ar to variants "davai maucam" ir faktiski izslēgts.

LosOjosVerdes 3. marts 2016 10:43

Man plānotājs pilns ar lielo bērnu ikdienu-spēles un koncerti, kuros cenšos būt praktiski visos. Tad vienmēr saplānoju kādu kultūras padākumu-muzejs, koncerts, teātris. Veikala apmeklėjumus, iepirkšanos neplānoju, jo man ir as viss pie stūra, kaut pēc darba ieskriet. Ceļojumus īsti neplānoju, parasti sanāk tie ekspromtum-vairāk nsudas uzrodas, tad arī top ideja par kādu ceļojumu. Principā visa plānošana ir mēneša ietvaros, vienīgais vidējā bērna koncerti, konkursi ir jau 3 -6 mēnešus uz priekšu zināmi. Man patīk ļauties, peldēt pa un pret straumi:)

Kerstyna 3. marts 2016 10:25 VesmaSk

Es tevi saprotu, saprotu pat ļoti (hug)

VesmaSk 3. marts 2016 10:24

Man patīk tukšās kalendāra sadaļas, bet man to ir vēl mazāk par Tevi, jo man darbs ir katru darba dienu un brīvas atliek vien nedēļas nogales, bet tās tiek pakārtotas ģimenei. Es ilgojos pēc laika tikai sev vienai.