Kvalitatīvas izglītības atoms - izglītības forums arī vecākiem

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 9. februāris 2021 11:57
363

26. februārī tiešsaistē ikvienam vecākam, līdztekus skolotājam, direktoram un izglītības pārvalžu darbiniekam un citiem interesentiem būs iespēja piedalīties ikgadējā nodibinājuma „Iespējamā misija” organizētajā pieredzes forumā.

Šā gada foruma centrālā tēma — kvalitatīva izglītība un to ietekmējošie faktori. Dažādās diskusijās un darbnīcās vērtīgu informāciju varēs iegūt ne tikai skolotāji, direktori un izglītības pārvalžu darbinieki, bet arī vecāki, kuriem foruma ietvaros ir iespēja apmeklēt jebkuru no diskusijām.

Īpaši vecāku auditorijai veltītā diskusijā ar savu pieredzi un zināšanām - kā atrast sevi un saprast savu bērnu attālināto mācību un darba režīmā dalīsies fonda PLECS stratēģiskais vadītājs Jānis Erts, psihoterapeits Nils Sakss Konsantinovs, kā arī Cēsu Jaunās pamatskolas latviešu valodas un literatūras skolotāja, 9.klases skolēna mamma - Liene Čemme.

Visās pasākuma ietvaros notiekošajās diskusijās tiks aplūkoti dažādi faktori, kas ietekmē izglītības kvalitātes rādītājus, un meklēti atslēgas punkti jeb atomi, kā visiem kopīgi uzlabot izglītības kvalitāti. Diskusijās savās zināšanās un pieredzē dalīsies „Iespējamās misijas” absolventi un pārstāvji, tāpat citi nozares eksperti: piemēram, izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska, Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības priekšsēdētāja Inga Vanaga, „Skola2030” mācību satura ieviešanas vadītāja Zane Oliņa, „Tet” cilvēku un vides dienesta vadītāja un valdes locekle Ingrīda Rone, fonda „Plecs” stratēģiskais vadītājs Jānis Erts, ERDA biznesa partnere un vadītāja Pārsla Baško, Latvijas izglītības vadītāju asociācijas prezidents un Siguldas Valsts ģimnāzijas direktors Rūdolfs Kalvāns un citi.

Nodibinājuma Iespējamā misija komunikācijas projektu vadītāja Una Pujāte izsaka lielu gandarījumu par apmeklētāju izrādīto, negaidīti lielo, interesi par pasākumu. "Dalībnieku interese bija tik liela, ka teju visām darbnīcām tika atvērtas papildus vietas, lai tajā varētu piedalīties iespējami lielāks cilvēku loks, taču arī šīs vietas tika aizpildītas nedēļas laikā, kopš reģistrēšanās atklāšanas. Labās ziņas - visām diskusijām ir neierobežots vietu skaits, tādēļ tajās varēs piedalīties ikviens interesents."

Diskusijas būs iespējams vērot nodibinājuma sociālā tīkla Facebook kontā - https://www.facebook.com/events/420839209364480/ vai pieslēdzoties pasākuma translācijām portālos Leta.lv vai Tvnet.lv.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies