Kristīne Luīze Avotiņa rada īpašu mākslas darbu uz jaunās Volkswagen T-Cross automašīnas

Autors: Sieviešuklubs.lv, 2019. gada 3. maijs, 08:45:22
Kristīne Luīze Avotiņa rada īpašu mākslas darbu uz jaunās Volkswagen T-Cross automašīnas

2019. gada 29. aprīlī krāšņā pasākumā Volkswagen Rīgā prezentēja jauno, kompakto krosoveru T-Cross. Jaunā T-Cross sauklis ir "Es esmu kas vairāk" ("I am more"), kas norāda uz šī modeļa četrām īpašībām – "Es esmu praktisks", "Es esmu drošs", "Es esmu stilīgs" un "Es esmu intuitīvs". Par godu "Es esmu kas vairāk" sauklim Volkswagen sadarbībā ar slaveno Latvijas mākslinieci Kristīni Luīzi Avotiņu radījuši īpašu mākslas darbu ar nosaukumu “Domu lidojums”, kas rotās Baltijā pirmās T-Cross automašīnas.

Mani iedvesmo Volkswagen jaunā T-Cross būtība, tādēļ es ar lielu prieku piedalījos šajā projektā, lai vēl spilgtāk iezīmētu šī modeļa esenci. Mēs katrs ik dienas sevi identificējam ar konkrētām lomām, bet katrs no mums ir kas vairāk nekā mēs domājam. Izaicinot sevi un iedvesmojoties no lietām un cilvēkiem apkārt, mēs kļūstam par kaut ko vairāk – tāpēc ir svarīgi būt dinamiskiem un būt nebeidzamā kustībā, tiecoties sasniegt ko vairāk," stāsta māksliniece Kristīne Luīze Avotiņa. 

Sākot no 2. maija, Volkswagen kompaktākais T-Cross ir pieejams visos Latvijas Volkswagen dīlercentros. JaunaisT-Cross ir pilsētas apvidus automašīnas modelis par konkurētspējīgu cenu un īpašu funkcionālu vietas pielietojumu. Latvijā tā sākuma cena ir 15 990 eiro, padarot T-Crosspar pieejamāko krosoveru Volkswagen saimē.