Konkurss: Vasaras reportāžas

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 4. augusts 2018 09:03
1202

2 vasaras mēneši nu jau palikuši aiz muguras. Steidz baudīt augustu! Pastāsti un parādi mums, kā esi pavadījusi vasaras mēnešus. Sagatavo vasaras reportāžas blogu/blogus un piedalies konkursā!

Par ko rakstīt blogus konkursa ietvaros? Par vasaras ceļojumiem un pasākumiem, vasarīgām ballītēm ar jautrām izklaidēm un gardām receptēm, aizraujošu vasaras lasām’ un skatāmvielu, par vasaras skaistumkopšanas rituāliem un jaunumiem garderobē. Droši izpaudies un parādi mums savu vasaru!

Konkursa uzvarētāja saņems aromātisku skaistumkopšanas dāvanu no Dove.

20180804085821-52368.jpg

Colour Care Vibrancy līnijas produkti ir papildināti ar krāsu revitalizācijas un kolagēnu (Colour Revitaliser & Collagen) saturošu tehnoloģiju. Jaunā formula palīdz saglabāt matu krāsu, tāpēc tie ilgāku laiku būs dzīvīgi un gaismā izgaismoti. Formula maigi attīra un dziļi baro matus, lai pastiprinātu un atjaunotu to spilgtumu.  

Vasaras reportāžas blogus gaidīsim līdz 31. augustam (ieskaitot) 

Kā pievienot blogu?

  • Caur podziņu pie sava profila PIEVIENO RAKSTU iesūti savu blogu
  • Izvēlies atbilstošāko sadaļu un tagus, noteikti atzīmē tagu Konkursi
  • Kad viss izdarīts, nospied pogu SAGLABĀT, un Tavs blogs ieceļos portālā! 

Piedalies konkursā! Mēs gaidīsim tieši TAVU blogu! 

Par Dove:

Dove ir viens no atpazīstamākajiem ādas un matu kopšanas zīmoliem pasaulē. Dove ķermeņa mazgāšanas līdzekļus, antiperspirantus, ķermeņa losjonus, matu un sejas kopšanas līdzekļus ikdienā izvēlas sievietes un vīrieši vairāk nekā 80 pasaules valstīs. Dove pasaulē pazīstams kā patiesa skaistuma vēstnesis, kas iedvesmo ikvienu sievieti noticēt savam patiesajam skaistumam un justies pārliecinātai par sevi. Dove vīzija ir palīdzēt veidot pasauli, kurā skaistums ir pašpārliecinātības avots, nevis raižu cēlonis. Dove produktus ražo kompānija Unilever. 

20180804085913-67373.jpg

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies