Konkurss: Septembra noskaņas

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 26. septembris 2017 12:43
1037

Kaut kur starp septembra spurainajām asterēm, košajiem pīlādžiem, gardajiem āboliem, lepnajām sēnēm sulīgi zaļajās sūnās, vēja rotaļām koku lapās un lietus pilieniem pelēkajās peļķēs … kaut kur iedvesma klejo. 

Piedalies konkursā un dalies ar saviem septembra noskaņas brīžiem!

Kā pievienot blogu?

  • Caur podziņu pie sava profila PIEVIENO RAKSTU iesūti savu blogu
  • Izvēlies atbilstošāko sadaļu un tagus, noteikti atzīmē tagu "konkursi";
  • Kad viss izdarīts, nospied pogu SAGLABĀT, un Tavs blogs ieceļos portālā! 

Septembra noskaņas blogus gaidīsim līdz 26. septembrim (ieskaitot).

Vienai blogerei dāvināsim 2 ielūgumus uz fadu dziedātāja Marko Rodrigesa koncertu.

20170918124241-96376.jpg

2017. gada 30. septembrī pirmo reizi Latvijā uzstāsies portugāļu fadu (fado) dziedātājs Marko Rodrigess (Marco Rodrigues), kurš sniegs koncertu vienā no senākajiem Rīgas kinoteātriem “Splendid Palace”. Latvijas klausītājiem Marko izpildīs savu jaunāko albumu “Fados do Fado”, kas 2016. gadā tika nominēts Latin Grammy Folk albumu kategorijā.

Fadu ir populārs tautas mūzikas veids Portugālē. Tā ir dabas melanholija – bezgalīga okeāna elpa, kas iekļauj ģitāras un mandolīnas spēli apvienojumā ar fadu izpildītājiem, kuri nesteidzīgi izdzied romantiskas dziesmas par mīlestību, skumjām – par ilgām pēc nesasniedzamā. Fadu mūzika var iekļaut arī humoru.

Biļetes uz Marko Rodriges koncertu, kas 30. septembrī notiks kino “Splendid Palace”, iespējams iegādāties Biļešu servisa kasēs visā Latvijā un interneta vietnē www.bilesuserviss.lv. Biļešu cenas, sākot no 20 līdz 70 EUR.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies