Konkurss - Rudens Sieviešu Klubā

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 28. septembris 2015 10:31
3198

Rudens saules stari uzveic pelēkos mākoņus. Gaisma rotaļīgi atspīd lietus lāsītes uz rudens ziediem. Nesteidzīga pastaiga ar groziņu pa mežu, ieelpojot dzestro rudens gaisu. Pārdomu piepildīta saritināšanās uz dīvāna ar grāmatu un siltu piparmētru tēju. Jautras rudens talkas ar ģimeni un draugiem, priecājoties par bagātīgo ražu un kopābūšanu. Aktīvas sportošanas atsākšana, lai Ziemassvētku ballē visus pārsteigtu ar ideālu ķermeni. Rudens virtuvē un garderobē.

Kāds ir Tavs rudens?

Pastāsti Sieviešu Kluba lasītājām. Piedalies konkursā!

Konkursa nominācijas:

  • Pārdomu un diskusiju rosinošākais blogs
  • Blogs - garastāvokļa uzlabotājs
  • Interesantākais blogs
  • Garšīgākais blogs

Un šoreiz konkursa nominācijām atbilstošākos blogus noteiksim KOPĀ, tāpēc aicinu aktīvāk komentēt blogus, paužot savu viedokli par blogu saturu.

Blogu tēmu var brīvi izvēlēties. Apjoms un skaits nav limitēts.

Lai motivētu visas lietotājas, ne tikai blogeres - aktīvākajai Sieviešu Kluba lietotājai tiks pārsteiguma balva!

Vērtējumā tiks skaitīti blogi un komentāri, kā arī izvērtēts diskusiju saturīgums. Protams, Sieviešu Kluba Dienas sarunas šajā konkursā netiks vērtētas.

Dāvanas

Pārdomu un diskusiju rosinošākais blogs

Katrīna Veba "Mantojums"

20150922140027-77749.jpg

Divas māsas – Ērika un Beta – ir ieradušās Stortonas muižā, kur reiz bērnībā vadījušas idilliskas vasaras. Vecāmāte nesen ir nomirusi un novēlējusi muižu jaunajām sievietēm ar nosacījumu, ka viņas tajā dzīvos.

Pārcilājot vecāsmātes lietas, Ērika uziet neparastas pagātnes liecības, kas raisa spilgtas atmiņas un satricina tagadni.

Pamazām šķetinot pagātnes un tagadnes notikumus, Ērikai un Betai jātiek galā ar senām nodevībām un senču atstāto mantojumu, pirms atdzimt jaunai dzīvei...

Blogs - garastāvokļa uzlabotājs

Meiva Binčija "Nedēļa viesu namā"

20150922135947-32479.jpg

Stounbridža ir maza pilsētiņa Rietumīrijā, kur visi cits citu pazīst. Čikija Stāra, vīlusies mīļotajā vīrietī, pamet Ņujorku, atgriežas mājās un ļaujas savas dzīves lielākajam izaicinājumam – atjaunot māsu Šīdiju nolaisto namu. Viņa vēlas to pārvērst par mājīgu un viesmīlīgu viesnīcu Atlantijas okeāna vēju plosītajā piekrastē, kaut visi ir pārliecināti, ka viņai tas neizdosies.

Visai drīz Stounhausa – jaunā viesnīca uz klints – ir gatava uzņemt iemītniekus.

Lai gan satikušies šajā šķietami skarbajā nomalē, pirmie Stounhausas viesi, miera un viesmīlības apņemti, ātri vien rod sirdsmieru un spēju paskatīties uz savām problēmām no malas.

Varbūt Stounhausa sniedz ne vien atpūtu un mierinājumu, bet spēj piepildīt arī ikkatra kvēlākos sapņus.

Interesantākais blogs

Laura Džeize " Deja ar nāvi. Danse Macabre 1"

20150922135906-38506.jpg

Londona, 1869. gada nogale.

Viktorija Roze Elingtona, aristokrātiskas izcelsmes meitene, nekad nav gribējusi mācīties maģiju, taču studijas Karaliskajā Maģijas akadēmijā ir viņas vienīgā iespēja uzzināt patiesību par tēva, Lielbritānijas arhimaga, nāvi.

Kad Viktorijai aprit astoņpadsmit gadu, viņa dodas uz Augšlondonu – krāšņo un valdzinošo pilsētu debesīs. Un tas nekas, ka Akadēmijā uzņem tikai vīriešus.

Jau drīz Viktorija secina, ka ar ielavīšanos vien nepietiek, – arī viņas alter ego Viktors Elingtons sastopas ar šķēršļiem. Meitene tiek ierauta sazvērestību un noslēpumu virpulī, Akadēmijas gaiteņos ir sastopama nāve un nodevība, saldi solījumi un ledains aprēķins. Pamazām Viktorija apjauš, ka patiesībai var būt augstāka cena, nekā viņa ir ar mieru maksāt...

Garšīgākais blogs

Linda Nemiera "Kaķis maisā"

20150922135808-79464.jpg

Leonīda Fēliksa ir pārliecināta – lai kādus jaunus pārbaudījumus gatavotu liktenis, viņa ar tiem tiks galā. Jo kas gan var būt ļaunāks par spalvu kušķiem istabu stūros, nagu pēdām mīļotajā dīvānā un pāris naktīm ik mēnesi, par kurām nav nekādu atmiņu?

Kopš dramatiskajiem vasaras notikumiem, kad Leo tika nolādēta ar spēju pilnmēness naktīs pārvērsties par kaķi, dzīve šķiet iegājusi stabilās sliedēs – darbs reklāmas aģentūrā iet no rokas, tuvākajā nākotnē tiek solīts kārdinošs paaugstinājums amatā, draudzenes atbalsta un palīdz sadzīvot ar jauno dabu, bet augums ieguvis sportisku formu pat bez liekas svīšanas sporta zālē.

Tomēr, kad Leo tiek apsūdzēta nopietnos noziegumos pret vilkaču baru un ir apdraudēta ne tikai viņas, bet vēl daudzu citu divdabju dzīvības, vairs nav laika laiskoties uz dīvāna. Vilkaču barvedis Rego Zvērs izmeklē zādzību un noslēpumainu slepkavību, kurā visi pierādījumi liecina pret Leo.

Vai Rego noticēs Leonīdas nevainīgumam?

Vai viņš pirks kaķi maisā?

Kā pievienot blogu?

  • Caur podziņu pie sava profila PIEVIENO RAKSTU iesūti savu blogu 
  • Izvēlies savam blogam kādu no sadaļām un tagus Konkursi; RudensSK
  • Kad viss izdarīts, nospied pogu SAGLABĀT, un Tavs blogs ieceļos portālā!

Konkursa blogu iesūti līdz 6. oktobrim (ieskaitot)!

Piedalies konkursā! Mēs gaidīsim tieši TAVU blogu!

20150922135636-78356.jpg

Zvaigzne ABC moto ir: “Labas grāmatas – gudrāki lasītāji!”.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Ciao 28. septembris 2015 11:18 Catwoman

protams vēl nedēļa priekšā :)

Linduchy 28. septembris 2015 11:11 VIT@

Vēl jau līdz 6. oktobrim var publicēt blogus un sacensties par dažādām nominācijām :)

Ciao 28. septembris 2015 10:50

un arī uzvarētāji ir zināmi :D

Marta Marta 22. septembris 2015 14:51

Šis gan būs balvu bagāts konkurs :)