Konkurss: Pavasara iedvesma

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 21. maijs 2017 08:50
1954

Pavasaris iedvesmo baudīt dzīvi, priecāties, radīt kaut ko jaunu un skaistu, apņemties uz kaut ko, pucēties un starot, ceļot un mācīties. Piedalies konkursā, dalies ar savu pavasara iedvesmu un iedvesmo arī pārējās mūsu portāla lasītājas.

Iedvesmojošāko blogu autores saņems aromātiskas skaistumkopšanas dāvanas no Dove.

20170509095051-26905.jpg

Dove Nourishing Secrets ir matu un ķermeņa kopšanas produktu līnija, kas iedvesmota no labākajiem rituāliem, kurus pielietojušas sievietes visā pasaulē. Līnija apvieno Dove labāko ādas barošanu un dabas sastāvdaļu spēku ­– lotosa zieda ekstraktu, rīsu ūdeni, avokado eļļu, kalendulas ekstraktu, lavandas eļļu, rozmarīnu, kokosriekstu eļļu, mandeļu pienu, marulas eļļu un mango sviestu. 

Jaunajā produktu līnijā ir piecas dažādas rituālu kolekcijas – Glowing Ritual, Restoring Rituals, Invigorating Ritual, Relaxing Ritual un Replenishing Ritual.

Pavasara iedvesmas blogus gaidīsim līdz 21. maijam (ieskaitot)  

Kā pievienot blogu?

  • Caur podziņu pie sava profila PIEVIENO RAKSTU iesūti savu blogu
  • Izvēlies atbilstošāko sadaļu un tagus Konkursi, PavasarisSK
  • Kad viss izdarīts, nospied pogu SAGLABĀT, un Tavs blogs ieceļos portālā! 

Piedalies konkursā! Mēs gaidīsim tieši TAVU blogu! 

Par Dove:

Dove ir viens no atpazīstamākajiem ādas un matu kopšanas zīmoliem pasaulē. Dove ķermeņa mazgāšanas līdzekļus, antiperspirantus, ķermeņa losjonus, matu un sejas kopšanas līdzekļus ikdienā izvēlas sievietes un vīrieši vairāk nekā 80 pasaules valstīs. Dove pasaulē pazīstams kā patiesa skaistuma vēstnesis, kas iedvesmo ikvienu sievieti noticēt savam patiesajam skaistumam un justies pārliecinātai par sevi. Dove vīzija ir palīdzēt veidot pasauli, kurā skaistums ir pašpārliecinātības avots, nevis raižu cēlonis. Dove produktus ražo kompānija Unilever. 

20170509095224-31559.jpg

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies