Konkurss - Kas jauns janvārī?

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 1. februāris 2016 00:00
1209

Tradicionālais mēneša atskaišu laiks ir klāt.

Kas jauns janvārī? Pastāsti un parādi mums! Piedalies konkursā! 

Šoreiz konkursa dāvanu grozā lieliskie Dove DermaSpa kolekcijas produkti - Dove Summer Revived paštonējošais losjons ķermenim, Dove Derma Spa Goodness3 krēms ķermenim un Dove Derma Spa Uplifted+ ķermeņa eļļa.

20160124193903-31563.jpg

Kā pievienot blogu?

  • Caur podziņu pie sava profila PIEVIENO RAKSTU iesūti savu blogu
    • Izvēlies Kluba jaunumu sadaļu un tagus Konkursi; Mēneša-lielīšanās-rubrika; Kas-jauns
  • Kad viss izdarīts, nospied pogu SAGLABĀT, un Tavs blogs ieceļos portālā!

Konkursa blogu iesūti līdz 7. februārim (ieskaitot)!

Piedalies konkursā! Mēs gaidīsim tieši TAVU blogu! 

Par Dove:

Dove ir viens no atpazīstamākajiem ādas un matu kopšanas zīmoliem pasaulē. Dove ķermeņa mazgāšanas līdzekļus, antiperspirantus, ķermeņa losjonus, matu un sejas kopšanas līdzekļus ikdienā izvēlas sievietes un vīrieši vairāk nekā 80 pasaules valstīs. Dove pasaulē pazīstams kā patiesa skaistuma vēstnesis, kas iedvesmo ikvienu sievieti noticēt savam patiesajam skaistumam un justies pārliecinātai par sevi. Dove vīzija ir palīdzēt veidot pasauli, kurā skaistums ir pašpārliecinātības avots, nevis raižu cēlonis. Dove produktus ražo kompānija Unilever. 

Dove Uplifted+ produktu sērija ir viena no trim kolekcijām, kas veido Dove jaunāko un līdz šim zinātniski advancētāko, modernāko ķermeņa kopšanas produktu līniju DermaSpa. Tajā apvienota augstvērtīga dermatoloģiskā kompetence ar vienreizēju Spa līmeņa produktu baudījumu.

 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies