KONKURSS: Kas jauns? (līdz 31.05.)

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 26. maijs 2015 12:54
1444

Blogeres, kurā ceriņkrūmā esat paslēpušās? Ārā smidzina lietus, nāciet pie datora un uzrakstiet kādu lasāmgabalu mums visām!

Piedalies blogu konkursā!

Sieviešu klubs ir sailgojies tieši pēc TAVA bloga! Pastāsti mums – kas jauns un interesants Tavā dzīvē? Jauns pirkums, izmēģināta garda recepte, noskatīta aizraujoša filma vai izlasīta interesanta grāmata? Un kā iet mūsu Pavasara maratona dalībniecēm ar sasniegto rezultātu noturēšanu un uzlabošanu?

Kā pievienot blogu?

  • Caur podziņu pie sava profila PIEVIENO RAKSTU vai FOTOBLOGU 
  • Izvēlies sadaļu Kluba jaunumi un tagu Konkursi
  • Kad viss izdarīts, nospied pogu SAGLABĀT, un Tavs blogs ieceļos portālā!

Konkursa blogu iesūti līdz 31. maijam (ieskaitot)!

Interesantākā bloga autore saņems dāvanā grāmatu “Kā gūt panākumus Latvijā”  un aromātisku Možums tēju dāvanu komplektu.

20150526125252-76733.jpg

“Kā gūt panākumus Latvijā”, Kārlis Sīmanis

Patiesu veiksmes stāstu grāmata, kurā apkopoti 20 pieredzes bagātu cilvēku stāsti, kas apliecina, ka arī Latvijā ir iespējami lieli panākumi un grandiozi sasniegumi. Grāmata, kurā ar vērtīgiem padomiem dalās mūsdienu Latvijas veiksmīgās personības, motivē, iedvesmo un rosina darīt vairāk.

Grāmatas galvenā mērķauditorija ir jauni un aktīvi cilvēki, kuriem lēmums par karjeras izvēli vēl tikai priekšā. Tomēr tā būs noderīga arī studentiem, bērnu un jauniešu vecākiem, kā arī katram, kurš vēlas saprast, kas tieši ir jādara, lai Latvijā gūtu panākumus un veiktu veiksmīgu karjeras izvēli.

Projektā piedalījušies un ar saviem stāstiem par bērnību, ģimeni, ceļu uz panākumiem, klupšanas akmeņiem, kā arī iedvesmas avotiem dalījušās tādas personības kā skeletonists, seškārtējs pasaules čempions, divkārtējs Olimpisko spēļu sudraba medaļas ieguvējs un Triju zvaigžņu ordeņa kavalieris Martins Dukurs, žurnāliste Inga Spriņģe, “Draugiem.lv” dibinātājs Agris Tamanis, “Pure Chocolate” valdes priekšsēdētājs Pēteris Žimants, Latvijas veiksmīgākā IT start-up uzņēmuma “'infogr.am” dibinātājs Raimonds Kaže, “Ghetto Games” radītājs Raimonds Elbakjans, “MADARA Cosmetics” vadītāja Lotte Tisenkopfa-Iltnere, reklāmas guru Gatis Mūrnieks, mūziķis Gatis Irbe (Gacho) un daudzi citi.

20150526125647-67075.jpg

Par uzņēmumu:

Uzņēmums INTEKA ir lielākais tējas ražotājs Baltijas valstīs un bakalejas preču vairumtirdzniecības līderis Latvijā.

INTEKA produkcijas ražošanā tiek izmantotas mūsdienīgas iekārtas, kas ir viens no priekšnoteikumiem augstas kvalitātes nodrošināšanai.

Garšas līderis

Kompānijas INTEKA pamata darbības sfēra ir tējas „Možums” ražošana un iepakošana, kā arī šī zīmola tējas piegāde Latvijas un ārvalstu tirgiem. Tēja „Možums” ir viena no populārākajām Latvijas tirgū.

INTEKA attīsta arī zīmola „Možums” bakalejas līniju, kopā ar partneriem ražojot kafiju, cepumus, konditorejas izstrādājumus, makaronus u.c.

Garantēta kvalitāte

Produktu kvalitātes kontrole atbilst mūsdienu starptautiskajiem standartiem.

Ikvienai produkta sastāvdaļai, kas tiek ražota INTEKA fabrikā, ir atbilstības sertifikāts.

Uzņēmumam ir ISO-9001 sertifikāts. 2012. gadā INTEKA saņēma starptautiskās pārtikas drošības vadības sistēmas standarta ISO-22000 sertifikātu.

Gaidīsim tieši TAVU blogu! Neslinko! ;)

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Nikte 27. maijs 2015 18:58 Kerstyna

(Y)ROFL

Kerstyna 27. maijs 2015 18:55 hiperkeri

Viņš ir par slinku , lai kaut jel kur pārvāktos :D Tavs snaudošais Slinkums būs iedvesmojies no manējā :D

hiperkeri 27. maijs 2015 17:49

pie manis atkal mūza nenāk- būtu jau viss forši- beidzot laiks sāk palikt vairāk kā ,pimēram,gada sākumā,varētu palēnām sākt ko cept.Bet,āāā,Kerstynas slinkums gara jomā laikam ir pārvācies pie manis:D

Nikte 26. maijs 2015 22:04 VesmaSk

Piekrītu,man arī tik daudz darbu sakrajies,ka neatliek laika mūzai :)

VesmaSk 26. maijs 2015 19:49

ak mīlīt, tik daudz jauku konkursu, bet man šobrīd ir totāls laika bads sakarā ar b/d izlaidumiem, esmu papīros līdz ausīm un darba dienās nekam vairs neatliek laika, bet brīvdienās - dārzs, dārzs un dārzs.....

Emmy 26. maijs 2015 15:17

Ir, ir kas jauns:)

Ciao 26. maijs 2015 13:53

patīk :)