Konkurss: Kad iestājas tumsa… Pasteidzies! Rit pēdējā konkursa diena!

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 31. oktobris 2017 13:19
1247

2017. gada 4. novembrī Lielajā ģildē notiks unikāls multimediju šovs – koncerts “Klasika tumsā”, kas apvienos klasisko mūziku un kosmosu vienotā veselumā. Izrādi veidojusi mākslinieciskā vadītāja Jevgēņija Zima sadarbībā ar orķestri “Pēterburgas virtuozi”. 

Vēlies laimēt 2 ielūgumus uz šo unikālo multimediju šovu-koncertu?

Piedalies konkursā, publicējot blogus par tēmu “Kad iestājas tumsa…”

Konkursa ietvaros vari publicēt blogus par rudens tumšā laika pārdomām un sajūtām, darbiem un rituāliem, kuri kliedē tumsu, un nedarbiem, kuri tiek paveikti tumsas aizsegā – pilnīgi nopietni vai pa jokam. 

Piedalies konkursā! Mēs gaidīsim tieši TAVU blogu.

Kā pievienot blogu? 

  • Caur podziņu pie sava profila PIEVIENO RAKSTU iesūti savu blogu
  • Izvēlies atbilstošāko sadaļu un tagus, noteikti atzīmē tagu "konkursi";
  • Kad viss izdarīts, nospied pogu SAGLABĀT, un Tavs blogs ieceļos portālā! 

 Blogus gaidīsim līdz 31. oktobrim (ieskaitot).

Vienai blogerei dāvināsim 2 ielūgumus uz koncertu “Klasika tumsā.

20171025174629-18090.jpg

Pirmo reizi izrāde “Klasika tumsā” nospēlēta 2016. gadā Sanktpēterburgas planetārija laukumā. Sekojot Jevgēņijas Zimas oriģinālajai idejai, muzikālais šovs ieguvis jaunu formātu, apvienojot simfoniskās mūzikas klasisko izpildījumu un mūsdienīgu trīs dimensiju grafiku. Orķestra “Sanktpēterburgas virtuozi” dalībnieki pilnīgā tumsā spēlē sarežģītas simfonijas un operu fragmentus. “Klasika tumsā” ir kā saikne starp cilvēku un kosmosu – ar savu izpildījumu un pārsteidzošo skanējumu ir aizkustinājusi tūkstošiem Pēterburgas iedzīvotāju sirdis, kas vēlējušies baudīt šo priekšnesumu atkārtoti.

4. novembrī līdz ar orķestri “Pēterburgas virtuozi” Latvijas publiku priecēs solisti no Mihailovska teātra. Viņu priekšnesumos klausītāji dzirdēs Bahu, Vivaldi, Verdi, Ravēli, Belini, Pjacollu, kas tiks atskaņoti tumsā visuma izplatījumā, kur mīt spīd tikai zvaigznes. Koncertā piedalīsies soliste Marija Litke (soprāns, Mihailovska teātris), Romāns Arndts (tenors, Mihailovska teātris), starptautisko konkursu laureāts Aleksejs Strepko (saksofons), Jevgēņijs Krasiļņikovs (Indijas sarods), Arturs Bočkivskijs (ģitāra).

Biļetes uz izrādi “Klasika tumsā” iespējams iegādāties Biļešu servisa kasēs visā Latvijā un interneta vietnē www.bilesuserviss.lv. Biļešu cenas, sākot no 20 līdz 70 EUR.

Izrādi “Klasika tumsā” Rīgā organizē aģentūra „Welldone”.


Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies