Konkurss: Es ar savu pupumaisu.... (PĒDĒJĀ DIENA!!!)

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 21. marts 2014 07:15
2729

Konkursa noteikumi:

Raksti blogu par to kādēļ tieši tev ir nepieciešams pupumaiss, kā un kur tu to izmantotu, un kāpēc tieši tev to visvairāk vajag.

Interesantākā bloga autore balvā saņems pupumaisu no pupumaiss.lv

20140227135210-46575.jpg


PUPU MAISA sēžammaisi tiek šūdināti no dažādiem audumiem un mākslīgās ādas, pildīti ar baltām 3-5mm lielām granulām. Pateicoties plašajām audumu izvēles iespējām, Jūs varat atrast sava mājokļa interjeram piemērotāko zvilni. Īpašais putu polistirola pildījums pielāgojas jūsu ķermenim, tādējādi, sēžot uz sēžammaisa, atpūšas mugurkauls un tā muskulatūra. Īpaši piemērots tas būs cilvēkiem ar mugurkaula problēmām, jo tas ne tikai saudzīgi apskauj Jūsu ķermeni, bet arī silda to. Iedomājieties, cik patīkami pēc garas darbadienas vai smaga treniņa sporta zālē ir atlaisties PUPU MAISĀ un izbaudīt vakara mieru, lasot iecienītāko laikrakstu, skatoties televizoru vai vienkārši relaksējoties.
Baudu zvilnēt uz sēžammaisa Jūs izjutīsiet vēl lielāku, ja darīsiet to divatā. Uz lielā PUPU MAISA vietas pietiks Jums abiem un laiks, ko jūs pavadīsiet kopā būs neaizmirstams.
Jaunās māmiņas noteikti zina, cik grūti ir ērti iekārtoties lai pabarotu zīdainīti.mini sēžammaiss. Arī šeit PUPU MAISS ir neaizvietojams - sēžot uz tā jūs atpūtīsieties, barojot mazo atvasīti.
Kad bērniņš paaugsies, PUPU MAISS būs nešķirams sabiedrotais rotaļās, jo pa to ir tik jautri kūleņot un dauzīties. Vecākiem noteikti būtisks šķitīs fakts, ka maiss mazuļa rotaļām ir pavisam drošs - no tā pat nokrist ir grūti, jo, mazulim pārvietojoties uz malu, tas pielāgosies un bērns ērti nokļūs no maisa zemē. Dauzīšanās un lēkāšana pa PUPU MAISU lieliski veicina kustību koordinācijas attīstību.
Ja PUPU MAISS ir mājās, tad tikai viena problēma var rasties - kurš uz tā apsēdīsies pirmais? Taču arī tā ir atrisināma. :)


Balva: Puķains XL sēžammaiss no mēbeļu auduma

20140227135045-96575.jpg

 

 Termiņš: 21.03.2014

 

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Sieviešuklubs.lv 22. marts 2014 11:39

Rezultātus publicēsim pirmdien :)

Sievux 18. marts 2014 20:07

Kad būs zināmi rezultāti?(F)

Nikte 27. februāris 2014 20:49

(Y) oo,būs jāuzraksta :)