Konkurss: Augustam pa pēdām

Autors: Sieviešuklubs.lv, 2017. gada 31. augusts, 07:05:23
Konkurss: Augustam pa pēdām

Vasara pārliecinoši ir iestūrējusi augustā. Sieviešu Klubs sadarbībā ar izdevniecību "Kontinents" rīko augusta blogu konkursu.

Konkursa ietvaros vari publicēt blogus par visu to, ko gribētu darīt, esi paveikusi vai kam meklē iedvesmu, lai sāktu to darīt. Pasākumi un piedzīvojumi, kino, grāmatas, koncerti, receptes, rokdarbi, dzīvesstils, iepirkšanās, ceļojumi, domas un pārdomas. Izpaudies un piedalies konkursā, rakstot par tēmām, kuras nodarbina tavu prātu un prasās pēc publicēšanas! :)

Divām aktīvākajām augusta reportierēm dāvināsim kādu no izdevniecības "Kontinents" grāmatām.

"Laulību līgums", Mišela Ričmonda

20170809131947-64709.jpg

Līgumam piemita neizskaidrojams, magnētisks spēks,

kuram mēs nespējām un arī nevēlējāmies pretoties.

Elisa un Džeiks ir lielisks pāris. Viņa – talantīga juriste, kas virzās augšup pa karjeras kāpnēm, viņš – veiksmīgs psihoterapeits ar savu privātpraksi. Abi ir tikko apprecējušies un pilni cerību uz mīlestības caurstrāvotu kopdzīvi.

Kad kāds nesen iepazīts draugs Elisai un Džeikam pasniedz kāzu dāvanu – laulību līgumu –, viņi to uztver kā zīmi, kas apstiprina abu lēmuma nopietnību. Būdami gana azartiski pēc dabas un neprātīgi iemīlējušies viens otrā, viņi, ilgi nedomājot, līgumu paraksta. Galu galā – dokumentā ierakstītie nosacījumi šķiet atbilstoši ideālai laulībai. Vienmēr paceliet klausuli, kad zvana jūsu laulātais. Dodieties ceļojumos kopā ar mīļoto. Ik pa laikam pasniedziet viens otram dāvanas... Nekad nevienam nestāstiet par šo līgumu.

Un vārdi līdz nāve jūs šķirs iegūst jaunu nozīmi… 

"Pa Karavadžo pēdām. Kapeņu izlaupītāji", Džeimss Tvinings

20170809132242-27890.jpg

Bijušais mākslas šedevru zaglis Toms Kērks piekrīt palīdzēt īpašajai aģentei Dženiferai Braunai atrast nenovērtējamo Karavadžo gleznu. Pirms četrdesmit gadiem nozagtā glezna pēkšņi ir parādījusies atklātībā, un Dženifera ir apņēmusies to atrast. Diemžēl viņi nav vienīgie, kas zina par šo retumu... 

Plaša un nežēlīga mākslas pasaules mafija apvienojas sazvērestībā, kas būvēta uz mirušo kapiem un asinīm. Tīkla taustekļi stiepjas no Itālijas nomalēm līdz pasaules grandiozākajām mākslas krātuvēm un apdraud ikvienu, kurš nostājas noziedznieku ceļā.


20170319094751-96374.jpg

Piedalies konkursā! Mēs gaidīsim tieši TAVU blogu!

Kā pievienot blogu?

Konkursa blogus gaidīsim līdz 31. augustam (ieskaitot).

Atceries - jo aktīvāk blogosi, jo lielāka iespējamība saņemt kādu no konkursa balvām! ;)