Ko tik neizdomāsi, ja 19 gadus blakus ir Jānis.

nosiguldas
nosiguldas 15. jūnijs 2011 16:30
590

Tās ir tādas neaprakstāmas mocības, jo tikko tuvojās Jāņi katru gadu viens un tas pats, ko tad uzdāvināt. Jāņus vienmēr svinam kopā, jo mūsu mājas Jānis ir meitas krustēvs. Sākumā dāvinājām kausus, pats orģinālākais ko atradām bija alus krūze, kurā ielejot siltu dzērienu, tas protams domāts rītam veselības uzlabošanai, iezīmējas kautra meitene ar jāņu vainagu.

 

Kad vienā reizē ieraudzīju viņa kolekciju uz skapja slikti palika, tur var atvērt veselu veikalu.

No tā laika pārstājām dāvināt kausus. 

 

Tam sekoja dažnedažādi krekli un krekliņi un šlipse, kurā Jānis un Līga nododas  seksuālām izklaidēm dažādās poziņās. 

 

Nākošā gadā nokomplektējām pirmās nepieciešamības komplektu- vesti ar daudz kabatām, kurās salikām karoti dakšiņu,nazīti krūzīti, bija pat vieta mazai aptieciņai un lukturītim brīdī, kad Jānis ies meklēt papardes ziedu.

Keramikas zābaks ar papardi uz palodzes jau aug vairākus gadus, Jānis smejas aug un kuplo  tikai ne pa kam negrib ziedēt.

Un protams vainags,

to katru gadu pinu es un pēc Jāņu nakts tas tiek likts uz nagliņas, lai gaida nākošo gadu, tad Jānis ņem veco vainagu un aizdedzina ugunskuru, tā ir mūsu mājas neatņemama tradīcija un pati mīļākā dāvana, jo bez ziediem un lapām es vainagā ielieku arī savas sirds siltumu.

 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
inesev 15. jūnijs 2011 22:46

Man vīrs arī Jānis, bet mēs esam laimīgi vienojušies, ka ar dāvanām neaizraujamies, tas ir, nedavinam neko. Tad ir miers mājās, nav problēmu ar izdomāšanu un arī daudz štruntu nesakrājas.

madmozele 15. jūnijs 2011 19:48

Īsti nevarēju rakstu izlasīt,pāri teksta burtiem iet reklāma...nez,vai man vienai tā?

kintijasieviesuklubslv 15. jūnijs 2011 19:37

oriģināli - pirmās nepieciešamības komplekts Jānim, papardes ejot meklēt :)