Ko par Ūdensvīra laikmetu saka ajūrvēdas pasaule?

kintijasieviesuklubslv
kintijasieviesuklubslv 8. novembris 2011 13:30
503

Lai noskaidrotu, kā laikmeta maiņu izjūt cilvēki austrumos, kā mums sievietēm iesaka mainīties ajūrvēdas pasaule, uzdevām jautājumu Sieviešu Kluba ekspertei Ingai Ruņģei, ajūrvēdas speciālistei.

 

 

„Laikmeta maiņu šķiet izjūt katrs. Pārmaiņas ir sākušās un viss ir procesā. Vairāk gan šobrīd runā par 2012. gadu kā vērtību uztveres maiņu, bet procesi notiek arī jau šobrīd.

 

Būs cita vērtību pasaule, pār pasauli nāk citas vibrācijas, šobrīd mums visiem vienkārši jāizvērtē savas vērtības. Ja mainīsimies gan domās, gan darbos un mainīsim savu uztveri, jaunajam laikmetam, kurš nāk, viegli pielāgosimies. Tie, kuri pārmaiņas – jaunās vibrācijas – nepieņems, var saslimt. Iespējams, ka dzīve tāpat izspēlēs kādu liktenīgu notikumu, lai šī cilvēka uzskati mainītos.

 

Vibrāciju līmenī materiālā pasaule mainās uz garīgo. Notiek cīņa starp šīm abām jomām. Kā atrast sevī garīgumu? Ko tas nozīmē? Ar ko sākt?

 

Ieteiktu katrai ieskatīties un ieklausīties savā sirdsbalsī – ko tā saka? Sievietēm jāpaļaujas uz intuīciju un tas, ko sirds vēlas izmēģināt, tas tai arī jāļauj darīt.

 

Ja ir izvēlēts pareizais garīgais ceļš, to nevar nepamanīt. Mainās visa dzīve ap sievieti, attiecības kļūst harmoniskākas, kopā ar sievieti mainās arī vīrietis. Ja sieviete vēl nav attiecībās, tad drīz viņa atrod savu otro pusīti. Ja sieviete ir uz pareizā ceļa, viņai sāk veikties visās dzīves jomās.“

 

 

 

Kintija Bulava, www.sieviesuklubs.lv

 

Vēlies uzzināt ko vairāk par Ūdensvīra laikmetu? Piesakies uz Sieviešu Kluba semināru pie Andžeja Reitera! Lai pieteiktos, spied šeit>>

 

 

Sieviešu Kluba diskusijai:

Ko par Jauno Laikmetu tu gribētu uzzināt?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
smukaa 9. novembris 2011 10:52

ROFL ROFL ROFL

rasas 9. novembris 2011 09:03

(Y) :D :D :D- par to mēteli

Ilze_Liekmane 9. novembris 2011 08:41

P.S. un jā, esmu 100% par garīgumu, bet, kā redzams mūsdienās, lai vienotos kopīgā meditācijā, kaut reizi nedēļā, ir nepieciešams naudas resurss :) Ja izveidotu meditācijas centru vai AU vēdas, kur dalība būtu par ziedojumiem ... iepējams mūsdienu LV garīgums attīstītos vairāk :)

Ilze_Liekmane 9. novembris 2011 08:38

Šis laikam ir vērsts uz ideju, ka ieejot ar Ls300 mēneša algu veikalā un ieraugot ziemas mēteli šādā pat cenā, sieviete neteiks, ārprāts, cik man ir maza alga, bet leposies - es varu nopirkt veselu mēteli :D

jamaica 8. novembris 2011 21:43

šajā sakarā ļoti iesaku visiem izlasīt kaut vienu no sērijas Skanošie Ciedri grāmatām par Anastasiju (autors V.Megre). Tajās ir izskaidrots, kā garīgumu materializēt šeit pat uz Zemes, veidojot katrs savu paradīzes sturīti Dzimtas mājvietu veidolā. Jo mēs varbūt nenovērtējam tos cilvēkus, kuri jau šobrīd dzīvo kā nākamā laikmeta cilvēki, jo viņi nestaigā saģērbušies kā mūki un nerunā gudros terminos, bet gan strādā ar lāpstu rokās un rūpējas par dabu un Zemi uz kuras dzīvo.

smukaa 8. novembris 2011 17:54

(emo) (Y)

DADZABITE 8. novembris 2011 15:38

Man viss sis mistiskais, garigais loti interese, bet ... viena gada laika izmainit cilveka domasanu vai tad var??? Tikai ja mums nomainitu smadzenes ka tadas. Attieksmi var mainit, bet ikmenesa rekini jasamaksa tik un ta. Gribot negribot materialistiskais iesaistits. Jaunias laikmets man drizak izklausas ka tada Pasaka. Jauki ja ta tiesam varetu but un mes visi viens otru miletu .... tik neticu ka tuvakaja simtgade tas notiksies .....

rasas 8. novembris 2011 15:29

gluži manas domas, tik negribēju tik sarežģīti izteikties.. :P :D

8. novembris 2011 15:00

domaajot un skatoties logjisko virkneejumu, neredzu pamatu kaapeec nauda vairs nebuus pirmaaraa cilveekiem, bet gan gariiaas veertiibas .....

taatad maarketings, kas tiek pasniegts pamatiigaa iepakojumaa ....

mans subjektiivs skatiijums.

rasas 8. novembris 2011 14:17

..un nereāli.. :)

sandijasieviesuklubs 8. novembris 2011 13:51

skaisti!