Ko nozīmē Jaunais Laikmets jeb 11-11-11 fenomens

sandijasieviesuklubs
sandijasieviesuklubs 7. novembris 2011 00:10
501

Ja godīgi, es neticu vienam konkrētam datumam, kas būs spējīgs aizmēzt veco pasauli un tās vietā no pelniem uzcelt Jaunu. Taču 11-11-11 fenomens ir tikpat spēcīgs kā popularitāti ieguvušais Maiju kalendāra iezīmētais pasaules gals. Par Jaunas ēras tuvošanos esam Sieviešu Klubā rakstījušas arī agrāk, taču šoreiz - zīmīgais datums ir pietuvojies mums pavisam tuvu un jau šajā piektdienā tūkstošiem cilvēku visā pasaulē to gaidīs ar zināmām trīsām sirdī...

{smallpic:1}

Jauno Ūdensvīra Laikmetu dēvē arī par sieviešu laikmetu

 

11-11-11 numeroloģija


Nav pamata ticēt, ka vienā dienā notiks kaut kas īpašs, tomēr īpaša ir cilvēku attieksme un milzīgās gaidas un cerības, ka šajā dekonstruktīvajā, šauri materiālistiski noskaņotajā pasaulē tomēr gaidāmas kādas izmaiņas. Cik no jums sirdī nav vēlējušās vecās sistēmas galu? Tā patiesi - vai esam ļoti laimīgas ar pastāvošo iekārtu, ar savu nenozīmīgo vietu tajā? Ar to, ka visa pamatā ir tikai nauda, nauda, nauda, bez tās Tu it kā neesi nekas, plika nulle, lai gan cilvēks tomēr ir kaut kas stipri vairāk par "patērētāju"?

 

Vairākās garīgās skolās, kas pastāv šodien, 2011.gada 11.novembris tiek gaidīts kā fenomens - kā robežšķirtne, kas cilvēku apziņā iezīmēs jaunu vērtību skalu. Var piesaukt planetāros un numeroloģiskos aspektus, var ticēt kvantu režģu teorijai, kas ieplanēs Zemes atmosfērā un nojauks magnētiskos laukus, pludinot iekšā jauna tipa enerģijas, var domāt, ka notiks krīzes un kataklizmas, viss aizvirpuļos haosā, kura iezīmes mēs jau redzam šodein pasaules ekonomikā, taču zināma cerība pastāv, ka vienkārši Cilvēkam šī vārda pilnajā nozīmē ir tiesības pastāvēt fiziskas un dziļi garīgas būtnes kopsakarībās, ka Cilvēks evolucionē un arī planēta Zeme iziet cauri jaunam attīstības ciklam.

 

Šobrīd notiekot pāreja no Zivs uz Ūdensvīra ēru. Protams, tas nenotiek vienā dienā. Šis pārejas laiks jau mērāms vairākās desmitgadēs un Kosmiskās evolūcijas laika ziņā turpināsies vēl vismaz tūkstots gadu, taču kā jau jebkurš pārmaiņu laiks, tas ir interesants, jo neskatoties uz šī fenomena mistisko pusi, arī tāpat visās sfērās ir novērojamas būtiskas izmaiņas.

 

Cilvēki vairs negrib ticēt vecām, iesīkstējušām lietām un vērtībām

 

Zūd tradicionālo reliģiju nozīme. Zūd arī jēga izglītības sistēmai, "skolu zināšanām" - laiks ir tik dinamisks un straujš, ka tas, ko esi iemācījies pirms 5 gadiem,vairs neder šodien.

 

Mainās pasaules politika, zūd vara valsts struktūrām, cilvēki nekad tā arī nesagaida to, ko no valsts gribētu.

 

Uzdrošināšos apgalvot, ka zūd arī naudas vara - lai gan tā ir visas mūsdienu civilizācijas virzītājspēks, tomēr tā ir sevi devalvējusi, tai nevar "uzticēties" - kurš no mums vairs tic ilgtermiņa kredītiem un laimīgai dzīvei, pateicoties bankas aizdevumiem un savai spējai samaksāt procentus no patstāvīgās un garantētās algas?

 

Šajā haotiskajā un ekonomisko krīžu izmocītajā pasaulē Jaunais Laikmets savā ziņā iestātos kā glābiņš. Bet kā glābiņš tiem,kas nevēlas vairs dancot pēc materiālistiskās pasaules stabules, tiem, kas alkst garīgas brīvības un pavisam citu vērtību.

 

11-11-11 jeb Jaunā Laikmeta gaidītāji saka, ka līdz ar to iestāsies arī daudz lielāka un skaidrāka kosmiskā apziņa. Cilvēki vairāk būs atvērti intuīcijai, sirds balsij, cilvēciskumam pāri visam. Tam varbūt šodien ir grūti noticēt, bet mūsdienu civilizācijai patiesībā nemaz nepastāv cits ceļš.

 

Šo laiku sauc arī par lielo Izlīdzinātāju - tas duālisms un pretrunas, kas pastāv starp sirdi un racionālo prātu, mazināsies. Ja sevi sāksim apzināties kā vienotu veselu organismu, nevis kā atsevišķus egoistiskus indivīdus, bet kā dabas un Kosmosa daļu, drīz vien nonāksim pie apziņas - Mēs esam VIENS vesels organisms un nekādu pretrunu nav.

 

Jaunā Laikmeta pasaules izjūtas pamatā būšot dziļš humānisms. Cilvēks, kas spēj pastāvēt ar godīgu un atvērtu sirdi, dzīvojot pēc savas brīvas gribas un vajadzībām attīstīties, un netraucējot to darīt citiem, bet palīdzot.

 

Izklausās pēc pasaciņas, taču, ja pavēro, kam tad mūsu dzīvēs tomēr ir vislielākā vērtība? Kas paliek pāri pēc piedzīvotām dziļām traģēdijām un ciešanām? Kas ir īsti draugi? Kas ir īsta mīlestība? Kā ir labāk dzīvot - pēc citu stabules vai ļaujoties savai sirdsbalsij?

 

Tas, ko patiešām esmu pamanījusi - jau šodien ir grūti dzīvot melos un nepatiesībā. Negodīgas attiecības gan darbā, gan privātajā dzīvē atklājas visai drīz. Vairs nav iespējams paciest to, kas tā pa īstam, no sirds nepatīk. Pat, ja tas ir Tavs priekšnieks vai maizes darbs...

 

Tās ir tikai mazas Jaunā Laikmeta iezīmes. Šis laiks solās būt īsts brīnumu lauks. Arvien vairāk parādīsies cilvēki, kas dzīvo ar dziļām telepātiskām spējām un tā būs norma - šī dziļā un patiesā pasaules jušana, spēja ieskatīties lietu būtībā, redzēt daudz vairāk un lielākas kopsakarības, nekā spējīgs izanalizēt prāts. Es tam neticētu, ja vien man pašai nebūtu pēdējā laikā nācies satikties un sadzīvot ar šādiem cilvēkiem. Agrāk nemaz nezināju, ka viņu ir tik daudz un ka arī man ir šādi, pavisam dabiski talanti:).

 

Jaunais Laikmets - Jauna TU

 

Patiesībā katra diena var būt kā "jauns laikmets" katra cilvēka dzīvē. Kas bija vakar, vairs šodien nav. Kādēļ gan dzīvot ar smago pagātnes nastu uz pleciem, ja katra diena ir pavisam jauna? Jā, laiks varbūt skrien tik ātri, ka vairs nav ko domāt par vakardienu, knapi atliek tik sagatavoties rītdienai...

 

Es katru rītu ap plkst.6 skrienu krosiņu. Kādus 5 kilometrus lēnā riksī. Katrs rīts ir pilnīgi pilnīgi savādāks nekā iepriekšējais. Es nekad neesmu redzējusi divus pilnīgi vienādus rītus. Viss katru rītu izskatās savādāk. It kā jauns. Un arī es esmu jauna, katru dienu pavisam citas iespējas un varēšanas.

 

Pēc šādas analoģijas domājot, es arī sapratu vienkāršu dzīves patiesību - patiešām, dzīvot šajā mirklī, šeit un tagad, jaunā dienā katru dienu ar Jaunu ES katru dienu ir ļoti izdevīgi, jo automātiski nokratās nost vecie uzkrājumi, ilūzijas, aizvainojumi un dusmas, kas tā velk pie zemes un neļauj lidot. Vecie priekšstati ir tas žogs, kas jānojauc, lai būtu gatava jauniem izaicinājumiem un radošiem risinājumiem.

 

Kāpēc lai kaut kas mainītos,ja tiek darīts vienādi, katru dienu? Jauna ES - tā ir dzīves koncepcija, kas paver pašai ļoti daudz durvis un iespējas.

 

Tas, ko domāju vakar vai pirms 5 gadiem, šodien nebūt vairs neliekas 100 % drošs un taisns, jo viss ir dinamikā, viss nemitīgi attīstās un arī es . Tāpēc man šī piektdiena 11-11-11 būs nozīmīga, jo zinu, ka tūkstošiem cilvēku no visas pasaules savās sirdīs kaut ko gaidīs un cerēs,un, pirmkārt, jau no sevis pašiem - kļūt labākiem, cilvēciskākiem, smalkākiem, brīnišķīgākiem, mīlošākiem..Cilvēkiem, kas ar mazu mazu solīti ir nedaudz tuvāk pietuvojušies Debesīm.

 

Arī mēs Sieviešu Klubā šonedēļ daudz runāsim par Jauno Laikmetu. Būs gan interesantu cilvēku un zinātnieku intervijas, būs arī pašām ko padomāt, padalīties savā šā brīža pasaules izjūtā.

 

Ko domā Tu? Vai tici tam? Vai gribi sākt jaunu dzīvi?

 

Lasi vairāk par 11-11-11 numeroloģiju>>

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
sandijasieviesuklubs 8. novembris 2011 08:18

es negaidu pasaules galu, pilnīgi noteikti nē.

Ivetta 7. novembris 2011 22:03

Es tā ievēroju, ka SK tiešām tā ir iejuties šajā visā. Nekur tā nemanu par tādu kaut kādu pārmaiņu nākšanu. Tiešām, kad lasi, tad sajūta, ka patiesi notiks zili brīnumi...

smukaa 7. novembris 2011 18:18

Tas viss tiek pārāk saasināti uztverts!!Es piem.,neko negaidu!
Tas ir tāpat ar visiem "pasaules galiem"..es,ja nemaldos,jau "pārdzīvoju" 7 vai 8 "pasaules galu" ROFL ROFL ROFL

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā