Ko darīt, ja esi saslimis svētkos?

pece
pece 19. decembris 2011 10:50
625

Bieži vien Mērfijs strādā neievērojot brīvdienas un svētku dienas. Svētki ir klāt, visi priecājas un līksmo, bet kam paprasīt padomu nav.

 

 

Nevajag izmisīgi mēģināt sazvanīt savu ģimenes ārstu, jo arī viņš visticamāk gluži kā jebkurš cilvēks vēlas atpūsties no darba un izbaudīt svētkus.

 

Tā vietā atceries, ka ir iespējam saņemt medicīniskās konsultācijas par vienkāršām veselības problēmām pa tālruni 66016001. Pa šo tālruni brīvdienās un svētku dienās iedzīvotāji medicīniskus padomus var saņemt visu diennakti medicīniskos padomus sniedz pieredzējuši ģimenes ārsti, ārsta palīgi un medicīnas māsas. Šis nav paaugstinātas maksas tālrunis - zvanot no fiksētā tālruņa vai mobilā tālruņa, zvanītājs maksās atbilstoši sava operatora noteiktajiem tarifiem par zvaniem uz fiksēto Rīgas diapazona numuru

 

Ja nu tomēr ar padomu pa tālruni nepietiek, daudzviet ir pieejami dežūrārsti. Dežūrārsti brīvdienās un svētku dienās strādā no 8:00-15:00. Starp citu, tie ir pieejami arī darba dienās ārpus ģimenes ārstu darba laika no 15:00-21:00. Konkrētos dežūrārstu pieņemšanas vietas, laikus un kontaktālruņus var atrast Veselības norēķinu centra mājas lapā http://www.vmnvd.gov.lv/ (veselības aprūpes pakalpojumi -> ģimenes ārsti -> dežūrārsti).

 

Novēlu visiem būt veseliem un baudīt svētkus!

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
19. decembris 2011 10:54

ļoti vertīga informācija, paldies!