Klubiņu saimnieces - laiks dāvanām!

kintijasieviesuklubslv
kintijasieviesuklubslv 27. decembris 2011 16:00
434

Kalendārais mēnesis tuvojas beigām, laiks ar dāvaniņām apbalvot mūsu aktīvās klubiņu saimnieces - tās Sieviešu Kluba dāmas - kas aktīvi pie dzīvības uzturējušas savus klubiņus vai ar saviem blogiem papildinājušas citu aktivitātes. Kurai dāvinām 20 latus sievišķīgiem pirkumiem?

 

 

20 latus sievišķīgiem pirkumiem šomēness dāvinām pašai, pašai aktīvākajai mūsu klubiņu saimniecei un blogotājai - Inei. Paldies, ka informē mūs par jaunākajām zaļā dzīvesveida tendencēm, iedvesmo ar slaveniem cilvēkiem, kas ir zaļā piekritēji un aktīvi iesaisties portāla darbībā. 

 

Atsūti uz epastu (kintija.bulava@sieviesuklubs.lv) savu vārdu, uzvārdu un konta numuru, lai varam veikt pārskaitījumu :)

 

Bet par īpašu aktivitāti vēlamies apbalvot arī Vicky un Peci. Vicky - paldies, ka uzņēmies atbildību par interjera un mājas lietu klubiņu! Pece - paldies, ka izsaki savu viedokli par visu, kur nespēj klusēt. Paldies, ka iedvesmo arī mūs citas - Sieviešu Kluba lasītājas.

 

Pārsteiguma dāvanā dāvinām grāmatu "Naudas koks". Noteikti tajā atradīsiet kādu praktisku ieteikumu, kuru Jaunajā gadā izmēģināt!

 

 

 

Pēc savām dāvaniņām varat nākt uz Sieviešu Kluba redakciju jebkurā darba dienā no plkst. 9 līdz 17, Vīlandes ielā 1/9, ieeja no Elizabetes ielas, 5. stāvā.

 

Arī nākam mēness apbalvosim čaklākās un radošākās klubiņu saimnieces! Būs gan īstas naudas dāvanas, gan citas vērtīgas un sievišķīgas lietiņas :)

 

 

Kintija, Sieviešu Klubs

 

P.s. dāvanas par blogošanu Sieviešu Klubā un virtuālo zvaigznīšu lietu noorganizēsim jaunnedēļ. Viss būs dubultā! Šonedēļ iesūtīto blogu skaitītājai - Rozhukam - esam iedevušas brīvdienas:)

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
ine 28. decembris 2011 12:44

Paldies!!!!! :) Es lielajā skrējienā neesmu te ielūkojusies jau laiciņu... nudien patīkams pārstiegums!!! :) Šobrīd pilnā sparā rit dzīvokļa remonts, tāpēc te esmu retāk, bet jau nākamndēļ ceru iesūtīt šo to iekrājušos ;) Laimīgu jums visām! (F) (party)

banderoso 28. decembris 2011 09:51

Apsveicu Ine!!! (F) (F) (F)

28. decembris 2011 09:28

šodien ap pusdienas laiku ceru būt! :)

kintijasieviesuklubslv 28. decembris 2011 07:34

gaidīsim ciemos :) sakrājušās tev dāvanas :)

sandrulish 27. decembris 2011 19:41

Mīļi sveicieni jaukajām blogotājām,
paldies par jūsu rakstiem! (Y) (party)

27. decembris 2011 16:05

un arī sirsnīgi sveicieni Inei - viņa tiešām ir liela malacītis!

27. decembris 2011 16:04

ohho, kāds pārsteigums! milzīgs paldies SK redakcijai!
ceru šonedēļ ieskriet pie Jūms, jo cik atceros Kintija rakstīja ar' ka mani gaida SK DVD... laiks apmainīties ar dāvanam! :)