Klubiņu saimnieces - kā jūtaties šajā nedēļā?

kintijasieviesuklubslv
kintijasieviesuklubslv 7. februāris 2012 15:00
459

Dienu pēc dienas februāris arvien uzņem apgriezienus. Kā jūtaties šajā nedēļā? Sieviešu Kluba prieks - Izklaidējošā klubiņa atgriešanās un kāda mūsu lasītājas sirsnīga pateicības vēstule. Viņa saka paldies, ka esam un uzturam tik daudzās sievietēs prieku, vēlmi dzīvot un baudīt ikdienas notikumus.  

 

 

Droši vien arī jūs zināt skarbo patiesību - kritika un skarbi komentāri parasti ir daudz biežāk, nekā komplimenti un patiesi labi vārdi. It sevišķi, ja domājam par interneta pasauli. Tādēļ man šonedēļ bija tik milzīgs prieks, kad savā epastā saņēmu kādas mūsu lasītājas mammas vārdus: "Jūs pat nevarat iedomāties, cik ļoti Sieviešu Klubs palīdzējis manai meitai!". Sieviešu Klubs rada iespējas, atver sirdis un vairo smaidu. Bet dubults prieks ir par to, ka tagad arī viņa - meitas mamma - sāks blogot Sieviešu Klubā. 

 

Forši, vai ne? Tāpat Sieviešu Klubā gatavojam dažādus pārsteigumus. Cerams, jums patiks :)

 

Atgādinām, ka Sieviešu Klubā ir foršs jaunums - Online konferences par kādu noteiktu tēmu. Konferences tēmu gaidām, lai ierosināt jūs - klubiņu saimnieces! Tas turklāt ir uzdevums, kurš palielina iespējas saņemt mēneša dāvanu - 20 latus sievišķīgiem pirkumiem, kuru dāvinām par sava klubiņa vadīšanu vai piedalīšanos citu klubiņu tapšanā. 

 

Īsumā pat online konferencēm

 

Kā tādu novadīt? Tev ir jāizvēlas tēma, jāuzraksta tēmai pieteikums, un tad tevis noteiktajā laikā un vietā jāaicina Sieviešu Kluba lasītājas uz sarunu. Piemēram, vēlies padiskutēt par efektīvākajām diētām? Jaunākajiem Saeimas lēmumiem? Sabiedriski politiskiem notikumiem? Piesaki tēmu un piedalies sarunā!

 

Vairāk par to, kas ir Sieviešu Kluba online konference un kā tā izskatās, skaties šeit>>

 

Online konference Sieviešu Klubā nenotiks katru dienu. Tā būs tikai tad, kad lasītājas ierosinās konkrēto tēmu un vadīs konferenci. 2 - 3 reizes mēnesī online konferences ar vai bez ekspertiem vadīs arī pats Sieviešu Klubs. 

 

Kādi klubiņi šobrīd darbojas Sieviešu Klubā?

 

 Ja vēlies, tiem vari pievienoties...

 

 

Dārza lietu klubiņš (arī Ziedu klubiņš) un tā saimniece Nosiguldas.

 

Klubiņš "Vesels un aktīvs", tā saimniece - Banderas.

 

Recepšu klubiņš ar vairākām vadītājām - Minniti, Veesmu, Taschinku...

 

Garīgo atklājumu klubiņš un tā saimniece Sandija.

 

Mājīgo interjera klubiņš un tā saimniece Vicky.

 

Sieviete - sievietei rubrikas vadītāja - Ceriite. 

 

Tievējam veselīgi un klubiņa saimniece Anda.

 

Juristu klubs un tā saimniece Juriste.  

 

Izklaidējošais klubiņš un Vavinna. 

 

Literārais klubiņš un Diegabiksis. 

 

Īpaši gribu šajā sarakstā izcelt arī Peci, jo viņa, ja tā var teikt - ir kā ārštata autorei teju katram no klubiņiem. Ja ir kas aktuāls, par ko mums jāzina, viņa to izstāstīs. Paldies!

 

Kā kļūt par klubiņu saimnieci? Lasi šeit>>

 

 

Kintija Bulava, www.sieviesuklubs.lv

Sieviešu Kluba diskusijai:

Kā jūtaties šajā nedēļā?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies