Kerstyna un Slinkums gatavojas eksāmenam...

Kerstyna
Kerstyna 21. janvāris 2018 19:47
1033

Pilnīgi negaidīti - sesija klāt ....

Ir daži eksāmeni uz kuriem nav jāsaspringst, un ir eksāmeni, uz kuriem ir mazliet jāpamācās. 

Un tā es šovakar , eksāmena priekšvakarā, nolemju mazliet iepazīties ar priekšmetu, kurā tas būs. Tēmas nosaukumu zinu un arī pasniedzēja uzvārdu... tas jau ir daudz. Un tā es apsēžos pie galda, atveru visus informācijas nesējus, kad...

Pār datora  ekrānu noslīgst melna, draudīga ēna...

-Tu te dari KO???

-Mēģinu mācīties, nu labi, mēģinu vismaz izlikties, ka mācos..

-Beidz muļķoties, saka mans Slinkums un apsēžas uz lampas pamata.

- Es nemuļķojos, un pavācies nost no gaismas!

-Neesi tik nejauka, tava mācību lēkme nevar būt par iemeslu sliktai attieksmei pret mani, saka Slinkums un noguļas šķērsām pierakstu kladei.

Mani mēģinājumi dabūt viņu prom nevainagojas ar panākumiem, tāpēc, es paņemu grāmatu un mēģinu tajā iedziļināties... Protams, kuru es te gribu piemuļķot? 

-Pavācies nost no galvasskausa!

- Nē, man te ir ļoti ērti, ļoti pašapmierināti nosmaida mans Slinkums un pielīp grāmatas atvērumam.

-Man rīt eksāmens, tu to saproti?

- Es saprotu, bet vai tu saproti, ka tu to visu jau sen gadus zini, un, ka tu nevarētu darīt to, ko dari, ja visu šiten to nezinātu? Esmu pārliecināts, ka tev nevajag neko te mācīties, padari kaut ko citu. 

- Ko, tavuprāt?

-Nu... Slinkums savērš skatu pret griestiem un tad nosmīkņā. Tu gribēji lasīt par muskuļiem? Tad kāpēc tev nepaskatīties kino...? Protams, ka tikai izglītības nolūkā... Viņš izklausās tik pārliecinošs.

Tas patiešām ir viltīgs gājiens un es jau sāku pārcilāt, kāda veida muskuļus es gribētu redzēt....  Maikla Duglasa gluteusus "Pamatinstinktā"? Nea. Nav tas.  Rasela Krova torsu? Arī nē....   Vēl pāris muskuļainie atkrīt. Bet nedomājiet, ka es sapinos izvēles cilpās.

Tagad mēs abi, mans mīļais un es, skatāmies "Tjūdorus", Džonatans Rīzs Maijers ir tas, ko dakter's parakstījis. Pa rokai šķīvis ar āboliem un Džuigas sieru, un jā... baltvīns arīdzan, un pilnīgs relakss. :)

Man atkal neizdevās mainīt savu tradīciju - Nemācīties pirms eksāmena. :D

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Kerstyna 22. janvāris 2018 08:42 pece

:)

pece 22. janvāris 2018 08:33

Lai veicas eksāmenā!