Katru dienu - savs radio raidījums ģimenes sievietēm!

8. marts 2010 00:00
1308

Māmiņu Klubs no šīs nedēļas turpmāk skanēs katru dienu, kā tematisks, tieši sievietēm veltīts raidījumu bloks katru darba dienu no plkst.15 - 16, Latvijas radio 1.programmā!

 

Katru dienu - savs Klubs, katrai ģimenes sievietei!

Pirmdienās "Māmiņu Kluba" tradīcijas turpinās Kristīne Virsnīte, kas uzrunās tieši jaunās māmiņas vai tās, kam bēbis vēl puncī vai vēl neiet skolā!  Tiešraidēs pie Kristīnes pulcēsies labākie bērnu ārsti, vecmātes un bērnu psihologi, lai kopīgiem spēkiem sniegtu mums nepieciešamās zināšanas bērnkopībā!

{smallpic:1}

 

Otrdienās Māmiņu Kluba slejā parādīsies pavisam jauns, svaigs un ļoti noderīgs raidījums "Veselības Klubs" - par ģimenes veselību uz diskusiju speciālistus un ekspertus aicinās žurnāliste Aija Kažoka. 

 

Trešdienās URĀ - ēterā skanēs "Sieviešu Klubs"! Psiholoģe Sanita Aišpure kopā ar kolorītām, dzīvesgudrām sievietēm šķetinās mūsu jūtu, sajūtu un sieviešķīgā prāta labirintus. Tas būs radio raidījums tikai mums - sievietēm!

{smallpic:6}

 

Ceturtdienas būs ģimeņu dienas ar "Ģimenes Klubu" - viss, kas mūs satrauc savstarpējās attiecībās ar bērniem, vīriem, vecākiem - skatīsim ģimeni kontekstā un meklēsim atbildes, kā mums visiem labāk sadzīvot, kā padarīt ģimeni par mājām, kur vienmēr gribas atgriezties! Raidījuma vadītāja Mairita Znotiņa pie viena sarunu galda aicinās gan ģimenes cilvēkus, gan ekspertus!

 

Bet piektdienās! Meitenes, šajā dāmu kompānijā beidzot iemaldījies arī kāds jauns un glīts vīrieša cilvēks!:)

{smallpic:5}

Radio žurnālists un mūziķis Kaspars Zlidnis tieši priekš mums atvērs "Gardēžu Klubu"! Zinot to, ka mums te daudzām ļoti patīk gatavot un arī viņam, starp citu, kulinārija ir viena liela aizraušanās, tapis šis jaunais, tieši gardēdībai un neatvairāmām ģimenes maltītēm veltītais raidījums, kurā dzirdēsim ne vienu vien vajadzīgu padomu savai virtuvei!

 

Jaunākās raidījumu anotācijas vienmēr skaties speciālā rubrikā "Sieviešu radio"!

 

Neaizmirsti paklausīties jauno Māmiņu Kluba radio sleju visām ģimenes sievietēm - sākot no jaunās māmiņas līdz pat vecmāmiņai! Latvijas radio 1, darba dienās, Tavi Klubi no plkst. 15 - 16!

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
rolly 10. marts 2010 10:37

Apsveicu ar Sieviešu Kluba radio! :)

kice 8. marts 2010 14:10

Patiešām jauki un ļoti noderīgi raidījumi!