Katra diena kā īpašs prieka mirklis

nosiguldas
nosiguldas 14. decembris 2017 11:19
1636
2. decembris. Šodien ir jauka diena, jo kā katru gadu, došos uz pasākumu, kurā būšu kopā ar saviem mazajiem. Gatavosim mīļ spilventiņus un baudīsim burbuļus.
3. pirmā advente. Deg sveces un smaržo mandarīni. Pagatavoju adventes vainagu. To daru katru gadu un katru gadu, tas ir savādāks. Šogad gribējās ko krāšņu un bagātu.
4. decembris Lēnā garā remontēju savu guļamistabu un beidzot darbs ir pabeigts.
5. decembris Šodien Depo nopirku nocenotu ziemassvētku zvaigzni. Tā tagad ieņēmusi savu vietu uz galda un nemaz nevar pateikt, ka tā bija paredzēta iznīkšanai.
6. decembris Saņēmu jauku ziņu no mazajiem skolēniem, kas sagatavojuši mazas eglītes mūsu gada nogales projektiņam.
7. decembris dāvināšanas prieks ir īpašs prieks un beidzot sāk pienāk pasūtītās dāvanas, gan ne bez pārpratumiem, bet svētku sajūta virmo gaisā.
8. decembris Šodien ir notikumiem un brīnumiem bagāta diena. Tādās dienās izaug spārni. Sīkāk nestāstīšu, bet saņēmu daudz zvanus no īpašiem cilvēkiem ar īpašu vēstījumu.
9. decembris Šodien diena man pašai, beidzot palutināšu sevi ar jaunu frizūri un mazu veikalu apmeklējumu. Gustavs tikmēr, jau safrizēts, nopietni lasa žurnālu.
10. decembris Otrā advente. Es atļauju sev ilgāk pagulēt un necelties no gultas pirmajai. Ilgu laiku nevarēju savest kārtībā akvāriju, nebija iedvesmas, tagad beidzot varu baudīt skatu un sava darba augļus.

 Ziemassvētku gaidīšanas laiks man ir ļoti īpaši mīļš. Es gatavoju dāvanas, piedalos dažādos projektos un vienkārši izbaudu šo laiku. Dienas ir tiešām ļoti īpašas un katra no tām nes savu pārsteigumu. Vakar atnākot pēc Kates uz dejošanu, mani sagaidīja kāda kundze, kas turēja rokā maisiņu ar adītām zeķītēm bērniem, sākot no pavisam mazām un beidzot ar palielākām. Viņa šo darbiņu veica laikā, kad cīnījas ar smagu pārbaudījumu - vēzi. Viņai acis mirdzēja un es tur redzēju patiesu dzīves mīlestību un velmi darīt labu citiem.

 

Prieka mirkļu konkurss.

20170319094751-96374.jpg


Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies