Kas tevi sagaida pirmajā Sieviešu Kluba likteņstāstu vakarā?

kintijasieviesuklubslv
kintijasieviesuklubslv 21. septembris 2011 08:00
589

Jau šo ceturtdien, 22. septembrī (tātad - rīt!) Sieviešu Klubs prezentēs vēl vienu šī rudens lielo jaunumu - likteņstāstu vakarus. To mērķis - dalīties vienai ar otru pieredzē, pilnveidoties un mainīties. Kļūt vēl sievišķīgākām, harmoniskākām un laimīgākām! Pirmā vakara tēma - harmonija. Mūsu vēlme - draudzība. Atklājam septembra stāstu vakara īpašās viešņas!

 

 

 

DIĀNA ZANDE, PSIHOLOĢE

 

 

Kā piecu bērnu māmiņai atrast ceļu uz iekšējo harmoniju, par spīti tam, ka liktenis nebūt nesaudzē? Diāna zina atbildi uz šo jautājumu, jo viņai ir pieci bērni un trauksmaina šķiršanās pieredze. Arī profesijas maiņa no aktrises par psiholoģi notika likumsakarīgi, lai rastu atbildes uz dzīves svarīgajiem jautājumiem un galu galā rastu līdzsvaru sevī.  Tev noteikti jau tagad ir jautājumi, kurus labprāt uzdotu Diānai, vai ne?

 

KRISTĪNE STALĪDZĀNE, FIZIOTERAPEITE

 

 

Viņa mums atklās, kā iekšējā miera un līdzsvara meklēšanai var palīdzēt tieši fiziskās aktivitātes. Starp citu, tieši kustību terapija ir atslēga, kas palīdz sadziedēt sāpošo sirdi pēc šķiršanās. Kā? Par to vairāk uzzināsim jau 22. septembrī.

 

SANDIJA SALAKA, SIEVIEŠU UN MĀMIŅU KLUBA VADĪTĀJA

 

 

Kā starp ikdienas simtiem darbu, kas jāpaveic vadot uzņēmumu, atbildību, kas ik uz soļa nāk līdzi, un ģimenes dzīvi, sadzirdēt pašai sevi? Kā nenoslīkt mūždien augošajā stresā un pēc darba dienas beigām izslēgt domas par darbu? Uz šiem jautājumiem atbildes zina mūsu vienmēr smaidošā vadītāja Sandija. Viņa jau ilgstoši piekopj dažādas garīgās prakses un par nesen atklāto kundalini jogu ir vienkārši sajūsmā! Tā pilnībā mainījusi viņas iekšējo pasauli. Kā? Noskaidro atbildi Likteņstāstu vakaros.

 

INDRA MAJORE-DŪŠELE, psihoterapeite un deju terapeite. 

 

 

Par meditāciju, meditāciju retrītiem, jogu un apzinātības principu (kas tas ir un kā to ieviest dzīvē) stāstīs Indra Majore - Dūšele, speciāliste no izziņas, atjaunatnes un kultūras centra "Miervidi". 

 

 

KĀDA PLĀNOTA VAKARA GAITA?

 

Rāma, mierīga, harmoniska. Tāda nemaz nevar būt, ja viena vakara laikā varēsim iepazīties ar tik dažādām sievietēm, tik dažādām harmonijas receptēm un dažus padomus varēsim izmēģināt turpat uz vietas. Feini, vai ne?

 

Mūsu mērķis ir iepazīties. Kļūt par draudzenēm ne tikai virtuālajā vidē, bet arī reālajā. Jo ir taču tik feini vienai no otras iedvesmoties, vienai otru uzklausīt un pašām mainīties, vai ne?

 

Un vēl - pačukstēšu - pirmais Sieviešu Kluba stāstu vakars būs vienlaikus arī Sieviešu Kluba rudens sezonas atklāšanas pasākums. Prezentēsim savus jaunās sezonas lielākos jaunumus un vienkārši - burvīgi visas kopā pavadīsim vakaru!

 


Maksa par piedalīšanos, ļoti, ļoti simboliska – Ls 2! Vēlies piedalīties pirmajā Sieviešu Kluba likteņstāstu vakarā? Spied šeit un piesakies! 

 

Sieviešu Klubs atrodas Vīlanes 1/9 (Ieeja no Elizabetes ielas), 2. stāvā. Pieteikties uz stāstu vakaru vari arī telefoniski 67350750!

 

 

Kintija, Sieviešu Klubs

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
kintijasieviesuklubslv 21. septembris 2011 15:46

jā, uzdāvini kādai citai. tad tikai par to painformē mani epastā :)

banderoso 21. septembris 2011 15:03

Piedāvāju tev vai tavai draudzenei doties uz Likteņstāstu vakaru par velti ;) Man ir ielūgums no SK, bet pati to nevaru izmantot. Vai esi ar mieru?

banderoso 21. septembris 2011 13:13

Man bija ielūgums uz šo vakaru, par kuru liels PALDIES SK, bet netieku dēļ darba un studijām. Vai es to varu nodot kādai citai iet gribētājai?

sandrulish 21. septembris 2011 12:25

Mēs ar draudzeni būsim, nevaru vien sagaidīt,
tik sen neesmu bijusi ārpus mājas! (party)

heima 21. septembris 2011 09:12

Man arī ļoti gribējās,bet diemžēl netieku. Darbs, darbs, darbs.:( Bet ceru,ka varēšu tikt uz nākamajiem vakariem. :)