Kas man noderēja no Sieviešu Kluba izdotā video žurnāla "Esi skaista ikdienā"

Aggie
Aggie 19. janvāris 2011 09:35
698

 

Pagājušā nedēļā beidzot es saņēmu Sieviešu Kluba DVD žurnālu „Esi skaista ikdienā”. Pirmajā dienā  to vienkārši noskatījos. Otrajā dienā jau sāku to izvērtēt. Kaut kas jau bija zināms, kaut kas bija nepieņemams, bet bija arī  kas tāds, ko iekļāvu kā jaunumu savā ierastajā kārtībā.

 

Ko jaunu es ieguvu noskatoties šos videopadomus?

 

 

Mainīju sejas ādas kopšanas rituālu no rīta. Līdz šim es seju ar putām nomazgāju. Bet pareizi jau tur teica: „...sejas āda ir notīrīta jau iepriekšējā vakarā...”. Tāpēc arī pilnīgi pietiek seju no rītiem notīrīt ar tējiņā (vai attīrošajā kosmētiskajā ūdenī) iemērcētu vates plāksnīti. Tējiņu uzleju jau iepriekšējā vakarā, lai tas nebūtu jādara no rīta. Protams, var arī izmantot attīrošo pieniņu, bet tas neder man... ...jo vairākus gadus atpakaļ es biju uz sejas skenēšanu un tur man pateica, ka no krēmveidīgajiem tīrītājiem ir jāatturas, lai nebloķētos poras. Tā man arī toreiz beidzās ilgstošā cīņa ar pumpām.

 

 

Mainīju arī veidu, kā uzkrāsot skropstas. Līdz šim, tās krāsojot, es nepieturēju uzacis. Tas tiešām atvieglina krāsošanas darbu. Un tad vēl augšējās skropstas sāku krāsot kā rādīja pamācībā: ...no apakšas uz augšu... ...no augšas uz apakšu... ...un atkal no apakšas uz augšas. Pirms tam tā nedarīju. Un rezultātā skropstas nokrāsojās garākas.

 

 

Hmm... kas attiecas uz matu veidošanu, tad matu taisnotāju es izmantoju nepareizi. Mana kļūda – nenostiepu matu šķipsnu. Jaunums – trenējos tagad ieveidot lokas ar matu taisnotāju.

 

 

Un visbeidzot – joga. Uh, kā man patīk tā prieka elpa. Varu to darīt atkal un atkal. Atbrīvojas viss, ķermenis, muskuļi, prāts. Tik labu sajūtu tā rada. Tikai daru to, kad neviena dzīva dvēsele mani neredz. Negribu, lai kāds padomā, ka esmu – ku kū. Bet nu tas tā. Galvenais, ko par jogu gribēju teikt ir tas, ka, ieklausoties instruktores norādījumos, mācījos visu izpildīt pareizi ar visām ieelpām un izelpām. Iesildīšanos bija viegli apgūt, bet jogas veselības kompleksu mugurai nebija nemaz tik viegli iemācīties. Bet es visu apguvu un tagad pie jogas mūzikas visu izpildu.

 

Paldies Sieviešu Klubam par šo noderīgo DVD žurnālu!

 

Paldies, Ligucci, ka atsūtīji man to.

P.s. Rebeka, ļoti skaists topiņš tev mugurā.

Ieteikums: SK varētu izveidot aptauju, ko meitenes vēlētos redzēt nākamajā DVD žurnālā!

 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies