Kas Jauns Jūnijā?

Ciao
Ciao 26. jūnijs 2015 13:52
2878
Jūnija lielais prieks no manas mīļās draudzenes. Roku darbs broša, kura transformējas par lenti. 100 % zīds terracotta (kas nozīmē dedzināts māls itāļu valodā) krāsā ar pērlītēm un cirkona akmentiņiem. Šādā pašā krāsā un materiālā ir kleita, kurai speciāli tika tapināta šī brošiņa. Smalkums un brošas taču nekad nevar būt par daudz?
Mēneša izbrauciens vēstures takās, Apollonia. Pilsēta, kura tikusi apdzīvota jau antīkajos laikos un kuru būvēja Romas imperatori. Šodienā šis ir arheoloģiskais parks, otrs lielākais Albānijā, taču īpašu izcilību un krāšņumu tas ir ieguvis pateicoties bildē redzamajam senās Romas senāta drupām ar pilāriem. Šodienā Apollonia arheloģiskais parks ir burvīga vieta, kur jaunie pāri brauc gatavot foto sesijas un no šī parka paveras burvīgs skats uz Adrijas jūru.
Viss turpinās - jauns mēnesis, jaunas ūdens garšas. Šoreiz topā ir dārza gurķi ar ogām un rozmarīnu. Vai Tu neesi aizmirsusi par ūdeni?
Mēneša krāšņums - Hibisks, faraonu zieds. 1 jūnijā svinējām kāzu jubileju un mūsu mīļie liecinieki (kas šeit ieņem tādu pašu statusu kā Latvijā vedēji) uzdāvināja mums burvīgu kociņu ar lieliem krāšņiem oranžā krāsā ziediem. Lolojam mūsu faraonu un priecājamies par katru burvīgo milzu ziedu ar ko tas mūs priecē.
Šomēnes sevi lutinu ar ķiršu krāsas lūpu krāsu. Tomēr ir tik jauki iziet no mājas ar koši uzkrāsotām lūpām. Vai tā ir sievietes jaunā vizītkarte tāpat kā papēži?
Mēneša romantiskā un gardā grāmata par Venēciju. Man ir iedvesma jaunām receptēm, jāgaida tik sezonas. Un kas var būt labāk kā baudīt gardu grāmatu ar kādu izcilu saldumu. Paldies labiem cilvēkiem, kas neļauj man aizmirst burvīgās Laimas garšas, šoreiz viena īpaša delikatese Mon Ami. Neesi mēģinājusi? Pamēģini tā ir garda , mīksta piena šokolāde ar kraukšģīgu mandeli vidiņā. Debešķīgi.
Šis ir mēneša pirkums, pēc kura varu droši teikt, jūtos kā uzvarējusi loterijā! Kādā burvīgā outletā iegādājos jaunas Massimo Dutti jostas uz atlaidēm, īstā āda gan ar krokodīla printu, gan vienkārši gludās. Katru pa 1 EURO. Tāds sīkums, jostu sākotnējā cena bija 40 EURO.
Nemēģinu sarežģīt lietas, ēdu daudz meloni un arbūzu, labi atdzesētu. Jo šajā karstumā tā kārtīgi gribas ēst tik no rītiem vai vēlu vakarā. Un kas gan var būt labāks dienas uzkodās, kā sulīgi augļi?
Jūnija prieks, mēneša izstāde Slow Food Albania. Kurā jaunās eko saimniecības prezentē lielajiem šefpavāriem savus labumus. Man bija liels gods ietrāpīt un ar vienu aci gan piefiksēt, gan ar kādu garšas kārpiņu notestēt granātābolu sīrupu, melleņu liķierus, vītinātās desas, biezpena sierus ar zaļumiem, kaltētos saulē dārzaņus eļļās, savvaļas kiršu kompotus kā arī jaunākos vīnus, dvēsele gavilē. Šis un vēl daudz kas cits ir absolūti nepārspējams ēdena garšās tik atliek eksperimentēt un ļauties ēdiena baudai.
Un visbeidzot viens kārtīgs sievišķīgs seriāls, komēdija. No sirds izsmieties, cik gan katrā jokā sieviete un iespējams arī vīrieties var sevi ieraudzīt attiecību sākumā. Šis ir pavisam jauns seriāls, iznācis 2014 gadā, pagaidām beigusies 1 sezona, kura sastāv no 11 epizodēm. Lūk arī mans jūnijs beidzies. VIT@

Zinu, zinu līdz Jūnija beigām vairs palikušas dažas dienas, taču priekš manis tas ir izskanējs. Jūnijs ir bijis saspringts mēnesis gan karjeras , gan nākotnes vīzijās raugoties, interesantas un veiksmīgas tikšanās. Arvien no jauna un jauna iepazīstu Albāniju un tās labumus. Ir sākusies viena kārtīga vasara, vidējā gaisa temperatūra turās pāri 30 un ielas pilsētā dienas vidū paliek arvien tukšākas un tukšākas.. jo ir taču neliela siesta un kurš karstumā staigā apkārt? O jā tūristi.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Ciao 1. jūlijs 2015 10:13 rasas

Paldies Tev mīļš :)

rasas 30. jūnijs 2015 19:45

Fantastisks apskats! :)

Ciao 27. jūnijs 2015 15:00 Shalako

:$ Paldies

vecsprofils 26. jūnijs 2015 23:42

P.S. Vajadzēs te arī nopirkt šo burvīgo Laimas kastīti ;)
Bet bēdīgi, ka Laima pati nemals pupiņas, baidos, ka varētu mainīties tomēr garša. Man Laimai ļoti patīk viņu individuālā šokolādes garša.

vecsprofils 26. jūnijs 2015 23:37

(hi) Es te SK manāmi atpalieku, jo nu ciemojos pie savējiem, bet apsolos iemest aci ;)
Ļoti skaists blogs, burvīgi jaunumi un veiksmes!

Ciao 26. jūnijs 2015 15:44 Emmy

padalies, tad redzēsi.. vienmēr jau ir interesanti tas ko pats nedara(emo)

Linduchy 26. jūnijs 2015 15:42 Emmy

Protams, ka interesē....domā, ka tu vienīgā tāda? :P :D

Emmy 26. jūnijs 2015 15:41 VIT@

Šis taču ir SK, vai tad te kādu interesē tehnika:^)

Ciao 26. jūnijs 2015 15:40 Emmy

A mocis?

Emmy 26. jūnijs 2015 15:32 VIT@

Man? Nop, klusais mēnesis

Ciao 26. jūnijs 2015 15:05 Kerstyna

paldies un Tu? Vispār paldies Hiperkeri, kura ir mēneša atskaites inovatore SK klubā :)

Ciao 26. jūnijs 2015 15:04 Catwoman

Aha, izlasīju, bet tas nenozīmē, ka būs kvalitāte sliktāka.. arī daudzas dārgās šokolādes kompānijas iegādājas un izmanto jau gatavas samaltas kakao pupiņas , visticamāk viņiem tas nebija rentabls posms uzņēmumā...

Kerstyna 26. jūnijs 2015 14:52

(Y) Ļoti jauki :)

Ciao 26. jūnijs 2015 14:32 Catwoman

em es neko nezinu, par ko saruna Laima taisās pārdot uzņēmumu, vai mainīt sastāvu produktiem?8-|

Ciao 26. jūnijs 2015 14:30 makvins

Man liekas mums sievietēm ir divas svarīgas lietas nu vismaz vairākumā, viens ir skaists seriāls vai filmas, otrs sievišķīgi smieklīgs. Man ļoti patka, ka seriāls nebija truls.. ko ļoti bieži mēdz panākt ar amerikāņu jociņiem.. vismaz pirmā sezona likās ļoti laba (Y)

Linduchy 26. jūnijs 2015 14:24 VIT@

Nja, bet vai uz ilgu laiku...ja reiz Laima taisās atteikties no īstās šokolādes vērtībām ;(;(;(

mazaa raganina 26. jūnijs 2015 14:22

(hi) Par jostām-super!!!To seriālu esmu noskatījusies,atpūtai labi der.

Ciao 26. jūnijs 2015 14:14 Catwoman

Biju ļoti pārsteigta, cik gardas ir šīs končas. Šī Laimas līnija arī garšās ir līdzvērtīga labām beļģu šokolādēm (Y)

Ciao 26. jūnijs 2015 14:13 Emmy

nu Tavi jūnija jaunumi jau arī milzīgi, kad atrādīsies plašākai publikai?

Linduchy 26. jūnijs 2015 14:11

(Y)(Y)(Y) Super blogs! Paldies :)
Tās Laimas končas ir riktīga ņamma....nesen tieši sanāca nodegustēt :P

Emmy 26. jūnijs 2015 14:06

Pa smuko! (Y)