Kāpēc viss ir tik sarežģīti jeb kā es pirku jaunu gludekli?

Autors: pece, 2010. gada 3. jūnijs, 14:35:57
Kāpēc viss ir tik sarežģīti jeb kā es pirku jaunu gludekli?

Ieskatos netā un saprotu, ka neko nesaprotu. Ar ko gan atšķiras gludeklis par 10 LVL un to, kas maksā vairāk kā 100? Varbūt pēdējais visu spēj darīt bez manis?

{smallpic:1}

 

 

Saprotu, ka mīļotajam jautāt pēc padoma nav lielas jēgas, galvenais, lai silst un drēbes var izgludināt! Pietiktu arī ar ogļu gludekli, ja vien mājās būtu krāsns un nebūtu tas process tik šmucīgs un sarežģīts.

 

 

 

Nolemju apjautāties draudzenēm – jo vairāk runāju, jo mazāk saprotu – gludekļiem esot dažādas virsmas – metāla, keramiskā, teflona un pat zelta! Nez, varbūt ir arī briljantiem klāta? Teflonu es negribu, lasīju, ka tas sakarstot izdala kaitīgas vielas, tik daudz laika veltīt, lai izpētītu, kā īsti ir, negribu. Keramiskā esot triecnneizturīga – tas man neder, drīz ar gludekli sāks šeptēties bērni un nepērku to tak vienai dienai.

 

 

 

Pamazām saprotu, ka tas ir tikai sākums – tvaika rašanās ātrums, stiprums, gludekļa svars, forma, ūdens tvertnes lielums, ūdens ieliešanas ērtums, atkaļķošanas sistēma, par kuru nav skaidrs, vai tā tiešām darbojas vai tikai reklāmas triks, un daudzas citas fīčas.

 

 

 

Uzzinu, ka mūsdienās ir viena dikti jauka fīča – atslēgšanās, ja gludeklis netiek kustināts. Šo sākumā atmetu kā nevajadzīgu, jo esot dārga. Tomēr beigās ieraugu modeli, kuru ražo gana atpazīstama firma, ar šo funkciju un citām, kuras man šķiet nepieciešamas, nemaz tik dārgi nemaksā. Tā nu pērku nost un laimīga stiepju mājās iemēģināt. Esmu apmierināta.

 

 

 

Tikai nekad nebiju domājusi, ka vienkārša gludekļa pirkšana var būt tik sarežģīta!