Kāpēc viss ir tik sarežģīti jeb kā es pirku jaunu gludekli?

pece
pece 3. jūnijs 2010 14:35
2631

Ieskatos netā un saprotu, ka neko nesaprotu. Ar ko gan atšķiras gludeklis par 10 LVL un to, kas maksā vairāk kā 100? Varbūt pēdējais visu spēj darīt bez manis?

{smallpic:1}

 

 

Saprotu, ka mīļotajam jautāt pēc padoma nav lielas jēgas, galvenais, lai silst un drēbes var izgludināt! Pietiktu arī ar ogļu gludekli, ja vien mājās būtu krāsns un nebūtu tas process tik šmucīgs un sarežģīts.

 

 

 

Nolemju apjautāties draudzenēm – jo vairāk runāju, jo mazāk saprotu – gludekļiem esot dažādas virsmas – metāla, keramiskā, teflona un pat zelta! Nez, varbūt ir arī briljantiem klāta? Teflonu es negribu, lasīju, ka tas sakarstot izdala kaitīgas vielas, tik daudz laika veltīt, lai izpētītu, kā īsti ir, negribu. Keramiskā esot triecnneizturīga – tas man neder, drīz ar gludekli sāks šeptēties bērni un nepērku to tak vienai dienai.

 

 

 

Pamazām saprotu, ka tas ir tikai sākums – tvaika rašanās ātrums, stiprums, gludekļa svars, forma, ūdens tvertnes lielums, ūdens ieliešanas ērtums, atkaļķošanas sistēma, par kuru nav skaidrs, vai tā tiešām darbojas vai tikai reklāmas triks, un daudzas citas fīčas.

 

 

 

Uzzinu, ka mūsdienās ir viena dikti jauka fīča – atslēgšanās, ja gludeklis netiek kustināts. Šo sākumā atmetu kā nevajadzīgu, jo esot dārga. Tomēr beigās ieraugu modeli, kuru ražo gana atpazīstama firma, ar šo funkciju un citām, kuras man šķiet nepieciešamas, nemaz tik dārgi nemaksā. Tā nu pērku nost un laimīga stiepju mājās iemēģināt. Esmu apmierināta.

 

 

 

Tikai nekad nebiju domājusi, ka vienkārša gludekļa pirkšana var būt tik sarežģīta!

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
pece 4. jūnijs 2010 11:09

Nākas atzīt, ka slīdamībā un gludināšanas kvalitātē un vieglumā ir tomēr izmaiņas gludekļos pa pēdējiem 15 gadiem notikušas :)

atnas 3. jūnijs 2010 21:33

es ari gribetu savu gludekli .nav nacies vel pasai savu iegadaties,jo ari aiznemos no mammas kad ir vaidziba,jo cik zinu si lietina musdienas reti tiek l;ietota,gan pec savas ,gan pec draudzenu pieredzes rakstu.

sandrulish 3. jūnijs 2010 21:04

hahhaha - tā visa gludekļa padarīšana bija smieklīga!!! = labais!!!
Man jau desmito gadu ir Severin gludeklis -arī ar visam fīčām - tvaiku, karstumregulētāju un visu citu....Izmantoju tikai svētku reizē, jo ikdienā negludinu un ir labi....:D

Rebeka 3. jūnijs 2010 19:31

Man gludekli atstāja mantojumā dzīvoklī kurā ievācos, itkā nav ne vainas, tikai tā udens uzpilde ir pavisam muļķīga caurumiņš tik maziņš un baigais čakars! Ja pati būtu pirkusi gan jau pa lēto kaukādu bez nekādām fīčām, jo gludinu ļoooooti reti!! Fens mana rī ir kaukāds lētais no kataloga pa 3ls bet strādā jau 9 gadu!

aranza 3. jūnijs 2010 19:17

Es turos pie Philips. No tehnikām diezgan daudz sajēdzu. Un tā funkcija ar atslēgšanos ir reāli laba - man ir gadījies aizmirst ieslēgtu gludekli mājās, protams, stāvus pozīcijā. Pamanīju to tikai atgriežoties mājās un konstatējot, ka gludeklis ir pie strāvas, taču pilnīgi auksts :) Super!

inny 3. jūnijs 2010 18:35

Es arī esmu apmierināta ar Philips. Kādreiz iegādājos Rimi fēnu... ak jel! Sadega man rokās. Tagad gan lietoju Remington.

kaisa 3. jūnijs 2010 17:09

Vienīgā atšķirība starp "tirgus" gludekli un nedaudz dārgāku, manuprāt, ir drošība. Pēc pieredzes zinu, ka lētie ne no kā aizsvilstas. bet vecais labais philips kalpo jau 10 gadus :) un nav niķojies :D kaut gan arī tā varbūt ir sakritība..

lienite 3. jūnijs 2010 16:21

kādi tik gludekļi mūsdienās nav. sarežġī tikai izvēli.

pece 3. jūnijs 2010 16:15

Ko nu bodēs nepiedāvāja, to nepiedāvāja - gludekli komplektā ar gludinātāju nebij pieejami :D

pikupeku 3. jūnijs 2010 16:04

Pašlaik lietoju mammas gludekli,viņa dzvo kaimiņos un to reto reizi, kad vajag aizņemos. Bet principā gribētu gludekli, kurš pats izgludina vai komplektā ar gludinātāju :)

inny 3. jūnijs 2010 16:03

Oi, kā tevi saprotu! :) Es pirms trim gadiem, kad ievācos savā dzīvoklī, iepirku visu, kas bija nepieciešams. Fēnu man ieteica draudzene, kura nupat bij beigusi pat divas frizierskolas, tējkannu nopirku, tāpēc, ka dārga, tāpēc laba... nokalpoja precīzi trīs gadus :) Ar gludekli bija diezgan vienkārši, nopirku Philips, ar teflona virsmu, visādiem režimiem, tvaikiem un pašattīrošajiem "štruntiem". Toreiz vēl vadījos pēc principa - jo dārgāks, jo labāks! Nu ir labs, pirku pa 55 Ls, bet nejūtu atšķirību, piemēram, no kāda tirgū pirktā gludekļa pa 7 Ls. Laikam jau nav vajadzīgi liela daļa visu to "tjūninga sistēmu". Man piedāvāja vēl pašu jaunāko gludekli, kurš neatstāj spīdīgu gludināmo virsmu, tātad varētu gludināt kostīmbikses no labās puses... pa 90 Ls. Tur nu man gan prāts piesledzās.

pece 3. jūnijs 2010 16:00

Biegās nopirkām šitādu Bosch TDA 2630.

inguce 3. jūnijs 2010 15:37

līdz šim nezinu nevienu lietu, kam darbotos pašatkaļķošanās sistēma :D:D
ja nav noslēpums, kādas firmas, kādu modeli nopirktāt? :)

jeroma 3. jūnijs 2010 15:33

ārprāts, nedomāju kas tas tiešām var būt tik sarežģīti.. :D es ietu un pirktu gludekli, kas patiktu pēc izskata un apmierinātu pēc cenas.. :D bet nu es gludinu labi ja 1x divos mēnešos.. un tad arī tikai vai nu kādu blūzīti vai svārkus un viss..tapēc arī tās visas f'īčas man nav tik svarīgas :)