Kāpēc patēriņa kredīts nezaudē popularitāti

Autors: Sieviešuklubs.lv, 2019. gada 28. augusts, 11:29:41
Kāpēc patēriņa kredīts nezaudē popularitāti

Pēc Latvijas Bankas datiem, patēriņa kredīts ir trešajā vietā pieprasītāko aizdevumu reitingā fiziskajām personām. Apsteidzot kredītlīnijas un kredītkartes, patēriņa kredīts stabili saglabā augstu pieprasījumu vairākus gadus pēc kārtas. Lasi šajā rakstā par to, kas sekmē šādu popularitāti, un kā izvēlēties savām vajadzībām piemērotāko aizdevumu!

Īsumā par patēriņa kredītu

Patēriņa kredīts ir ilgtermiņa aizdevums ar samērā plašām kredītlimita robežām. Katra aizdevēja piedāvājums ir unikāls, bet kopumā patēriņa kredīta summa ir no 500 līdz 10000 eiro, un atmaksas termiņš – no 3 līdz 60 vai 72 mēnešiem. Ilgtermiņa aizdevumam vienmēr tiek piemērota procentu likme, un tas nav pieejams ar 100% atlaidi komisijas maksai. Salīdzinājumā ar īstermiņa kredītu, kopējā atmaksas summa ir lielāka, taču aizņēmējam ir iespēja atmaksāt kredītu pakāpeniski. 

Ilgtermiņa aizdevums var būt parocīgs risinājums situācijās, kad nauda ir vajadzīga steidzami, bet ātrais aizdevums līdz algai ir vai nu nepieejams, vai nu neizdevīgs. Ar patēriņa kredīta palīdzību nepieciešamos pirkumus un pakalpojumus var pilnībā apmaksāt ar aizdevuma līdzekļiem, vai arī pievienot aizdevuma summu pašu uzkrājumiem.

Patēriņa kredīta TOP priekšrocības

Mūsdienās tirgū ir ne mazums patēriņa kredītu variantu, ieskaitot kredītlīnijas, kredītkartes un īstermiņa aizdevumus. Lūk, daži iemesli, kāpēc daudzās situācijās vērts izvēlēties tieši ilgtermiņa aizdevumu: 

Latvijā patēriņa kredītus piedāvā gan bankas, gan gandrīz visi nebanku kredītdevēji (Fixcredit u.c.), tāpēc kopējais piedāvājums ir viens no piesātinātākajiem tirgū. Lai orientētos aizņemšanās detaļās, ir jāvelta daudz laika piedāvājumu izpētei, taču ir viena iespēja ietaupīt laiku – izmantot kredītu salīdzināšanas platformu NetCredit.

NetCredit piedāvā: 10+ patēriņa kredīti vienuviet

NetCredit platformā ir apkopota svarīgākā informācija par nebanku aizdevēju piedāvājumu patēriņa kredītu nozarē. Platformas apmeklētāji var salīdzināt kredītus pēc dažādiem parametriem, piemēram:

Patēriņa kredīts ir viens no universālākajiem aizdevumu veidiem, ko var izmantot gan pēkšņiem lieliem tēriņiem, gan vērienīgo dzīves plānu piepildīšanai. Ja Tava maksātspēja ir pietiekama, un finanšu situācija – stabila, ienāc NetCredit platformā un izvēlies kreditoru savām vajadzībām!